Bunu da gördük! Mezarlıkta cinsel taciz!

Arkadaşını ziyaret etmek için Türkiye'ye gelen Hollandalı üniversite öğrencisi G.H., mezarlıkta saldırıya uğradı. Genç...

Bunu da gördük! Mezarlıkta cinsel taciz!
Bunu da gördük! Mezarlıkta cinsel taciz! Seyfullah
Bu içerik 1211 kez okundu.

Hollandalı üniversite talebesi G.H. (19), Türkiye'de tıp okuyan arkadaşını ziyaret etmek için 15 Ağustos'ta İstanbul'a geldi. Arkadaşının Zincirlikuyu Kore Şehitleri Caddesi'ndeki evinde kalan G.H., 26 Ağustos'ta gezmek için tek başına haneden çıktı. Akşam haneye dönerken telefonun navigasyon uygulamasını kullanan G.H. hata sonucu Zincirlikuyu Kabirliği'na girdi. 

İMDADINA BAHÇIVANLAR KOŞTU

G.H. kabirlikte yolunu bulmaya çalışırken Ercan G. (32) yanına yaklaştı. İddiaya göre Ercan G. genç kıza önce İngilizce "Çay içer misin?" diye sordu, daha sonra da incir vermek istedi. G.H. iki önerisi de reddettikten sonra Ercan G., bir kabrin kenarına oturdu. Ercan G.'nin fenalaştığını düşünen genç kız yardım etmek için yaklaştı. Bu sırada Ercan G., G.H.'yi kolundan tutarak cinsel saldırıda bulunmak istedi. Bağırarak yardım isteyen genç kızın imdadına 2 bahçıvan yetişti. Bahçıvanların yaklaştığını gören Ercan G. kızı bırakarak kaçtı.

 

KARAKOLDA TEŞHİS ETTİ

İki bahçıvan polise haber verdi. Mobil Park Polisi, Hollandalı genç kızın verdiği eşkal bilgileri doğrultusunda kabirlik ve etrafında arama başlattı. Ercan G. kısa müddette yakalandı. Turizm Polisi G.H.'nin ifadesini alırken kuşkulu de polis merkezine götürüldü. Hollandalı turist, Ercan G.'yi teşhis etse de kuşkulu suçlamaları reddetti. Polisin elinde Hollandalı'nın beyanından başka kanıt yoktu. İfadesinin hemen peşinden G.H. polisler tarafından arkadaşının evine götürüldü. 

DİŞ İZLERİ DELİL OLDU

G.H. polislere olayı yolda tekrar anlatmaya başladı. G.H., "Fenalaştığını görünce kabirlikte olduğumuz için yakınını kaybetmiş birisi zannederek yardım etmek istedim. Yaklaşınca kolumdan tuttu. Elinden kurtulmak için bileğimi ısırdım" diye konuştu. Bu beyan üzerine karakoldaki polisler kuşkulunun koluna baktı. G.H.'nin, Ercan G.'nin kolundaki diş izleri fotoğraflandı ve delil oldu. İfade işlemlerinin ardından adliyeye gönderilen kuşkulu gözaltına alındı.

taciz sapık cinsel saldırı mezarlık haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı