Nusret'in foyası ortaya çıktı! Narcos dizisinde oynamamış meğerse..

Fenomen kasap Nusret'in, Narcos dizisinin 3. sezonuna misafir bulunduğu haberleri yapılmış, hem de Nusret'in yer aldığı kısa bir tanıtım filmi de yayınlanmıştı.

Nusret'in foyası ortaya çıktı! Narcos dizisinde oynamamış meğerse..
Nusret'in foyası ortaya çıktı! Narcos dizisinde oynamamış meğerse.. Seyfullah
Bu içerik 1696 kez okundu.

Fenomen kasap Nusret'in, Narcos dizisinin 3. sezonuna misafir bulunduğu haberleri yapılmış, hem de Nusret'in yer aldığı kısa bir tanıtım filmi de yayınlanmıştı.
Habertürk yazarı Mustafa Doğan, Narcos 3. sezonu izledi ve Nusret'in dizide yer alıp almadığını fark etti. Konuyla alakalı "Nusret'in Narcos balonu söndü" başlıklı bir makale kaleme alan Doğan, "Benzer çalışmalar diğer ülkelerde, diğer ünlülerle de yapılıyormuş. Ve bu projelerde taraflar arasında muhakkak rastgele bir ödeme söz hususu olmuyormuş. Yani en başından bunun bir 'tanıtım filmi' bulunduğu belliymiş ama öyle değilmiş gibi yapılmış" ifadelerine yer verdi.
İşte Mustafa Doğan'ın kaleme aldığı makale;

Etleri tokatlayan adam Nusret'in kasaplıktan ikonluğa geçişi hepimizin gözleri önünde yaşandı. Neresinden bakarsanız bakın bir başarı hikayesi onunki. Birçok insana numune olacak, ilham verecek cinsten bir öykü. Ama bizim hususmuz o değil…
Tuz serpme hareketiyle şöhretinin ülke sınırlarını aşması çok süratli gelişti Nusret'in. Sonra aynı hızla, dünyaca ünlü dizi 'Narcos'ta misafir oyuncu bulunduğu haberi geldi. Açıkçası başta şüpheyle yaklaştım ama setten fotoğrafları görüp "Kolombiya'ya gitti, misafir oyuncu oldu" haberlerini okuyunca saygı duydum kendisine.
GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLMİŞ

Çünkü bahse husus olan, dünyada milyonlarca insanın hayranlıkla izlediği, ki onlardan biri de benim, aslında fenomen bir diziydi. Lakin, televizyon aleminde hiçbir şey göründüğü gibi değildir! Bu hikâyede de öyle olmadığı endeksin üçüncü sezonunun 1 Eylül'de yayınlanmasıyla meydana çıktı.
Önce Nusret'li tanıtım servis edildi sosyal medyada. Cali kartelinin patronlarına et pişirip elleriyle servis etti. Tabii o ünlü hareketini de yaparak. Tanıtımı ve Nusret'in oyunculuğunu çok başarılı bulduğumu belirtmeliyim.
NUSRET BİZİ KANDIRMIŞ!

Tanıtımın akabinde dizi platformdaki hususmunu aldı. Oturup bütün sezonu izledim. (ilk iki sezonun keyfini vermese de tekrar de iyi iş çıkarmışlar) Ancak o da ne, Nusret dizide yok!
Oysa olacakmış gibi hava yaratılmıştı. Merakımı gidermek amacıyla Netflix'in Türkiye partnerine sordum, "Nusret nerede?" diye. İşin aslı şuymuş…

'Narcos' gibi büyük yapımların lansmanı öncesinde, izleyicileri heyecanlandıracak projeleri yaşama geçirmeyi ve bu işlerde ulusal nüanslara ilişki etmeyi seviyormuş Netflix.
'Narcos'un üçüncü sezonunun Türkiye ayağı amacıyla de Nusret'le işbirliği yapıp kendisini Kolombiya'daki çekimlere çağrı etmişler.

Benzer çalışmalar diğer ülkelerde, diğer ünlülerle de yapılıyormuş. Ve bu projelerde taraflar arasında muhakkak rastgele bir ödeme söz hususu olmuyormuş.

Yani en başından bunun bir "tanıtım filmi" bulunduğu belliymiş ama öyle değilmiş gibi yapılmış.

Nusret biçilen rolü, "Şöhrete giden yolda her şey mubahtır" diyerek hakkıyla oynamış. Bazı meslektaşlarımızı ve onların bağlı bulunduğu yayın organlarını da buna alet etmiş.

Alacağın olsun Nusret!

Nusret bir Narcos bulunduğu misafir tanıtım haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor
Hadise’nin Sahibi Olduğu Mekan Cep Yakıyor