İsimsizler dizisinin yeni sezonu bu akşam!

İsimsizler, bu akşam 14. bölümüyle ikinci sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Peki İsimsizler saat kaçta? İsimsizler...

İsimsizler dizisinin yeni sezonu bu akşam!
İsimsizler dizisinin yeni sezonu bu akşam! Seyfullah
Bu içerik 1551 kez okundu.

Oyuncu kadrosuna katılan yeni isimlerle yeni sezona başlayacak olan İsimsizler, bu akşam izleyicisiyle buluşacak. Terör saldırısında şehit olan Virankaya Kaymakamı'nın yerine kendi arzusuyla atanan Fatih Keskin'in öyküsünü ve terörle mücadeleyi husus edinen İsimsizler, yeni sezonun ilk seksiyonüyle ekranlara dönüyor. Peki İsimsizler saat kaçta? İşte İsimsizler yeni sezonuna dair detaylar ve İsimsizler oyuncuları...

İSİMSİZLER YENİ SEZONUYLA BU AKŞAM BAŞLIYOR

Sezon finalinin sonrasında büyük merak ve heyecanla beklenilen İsimsizler, 14. seksiyonüyle bu akşam ikinci sezonuyla saat 20:00'da ekrana istikbal.

Sezon finalinde helikopter kazası yaşamış Fatih Keskin, uzun süreli bir komaya giriyor. Gözlerini İstanbul'da açan Fatih Keskin, helikopter kazasından sonra ne olduğunu hatırlamamaktadır.

Helikopter kazasının sonrasında kayıtlara ölü bir şahıs olarak geride bıraktığımız Fatih Keskin, bundan sonra yurt amacıyla çalışan saklı bir örgüte üyedir. Bu örgütte mücadele ettiği şahıslar ise, Türkiye'yi karanlığa sürüklemek isteyen enerji baronlarıdır...

 

Ancak Fatih'in aklında soru işaretleri bulunmaktadır. Fatih'i kim kurtarmıştır? İsimsizler'de kimler hayattadır? En muhimi ise sıradaki düşmanlar kimlerdir? İsimsizler'in büyük heyecanla beklenilen yeni sezonu bu akşam başlıyor!

İSİMSİZLER'İN OYUNCU KADROSUNA YENİ OYUNCULAR

Yayınlanan 13 seksiyonüyle gerektiğince ilgi çeken ve yeni seksiyonleri büyük merakla beklenilen İsimsizler'in yeni sezonunda yeni şahıslar kadroya katılıyor.

Yeni sezonda İsimsizler dizisinde, Mert Öcal "Tufan", Kürşat Alnıaçık "Kudret", Berkan Şal "Hatem" ve Hande Soral da "Handan" karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak.

MERT ÖCAL (Tufan karakteri)

KÜRŞAT ALNIAÇIK (Kudret karakteri)

BERKAN ŞAL (Hatem karakteri)

HANDE SORAL (Handan karakteri)

İSİMSİZLER'İN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANMIŞTI?

İsimsizler'in 13. sezon finali seksiyonünde;

Fatih ve ekip, Dayı’ya engel olamaz ve Dayı tetiği çeker. Dayı’nın silahını ateşlemesi, İsimsizler ekibinin başına istikbal felaketlerin de başlangıcı olur.

Diğer doğrultuda Berfin, ailesini katleden bireyin Bozan olduğunu öğrenir. Bozan, Berfin’e infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyler. Berfin, Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan ise kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer.

Virankaya’da hadiseler her cephede alevlenir. Fatih, arkadaşlarının birer birer korkunç hadiselera kurban gidişine engel olmaya çalışırken, kendi başına istikbal temel büyük felaketin farkında değildir.

isimsizler isimsizler yeni sezon isimsizler oyuncuları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor