Sonunda buda oldu! Uyuşturucu alan köpek sahibine saldırdı!

İngiltere'nin başkenti Londra'da sahibinin gırtlağını parçalayarak öldüren bir köpeğin idrarında yüksek miktarda kokain...

Sonunda buda oldu! Uyuşturucu alan köpek sahibine saldırdı!
Sonunda buda oldu! Uyuşturucu alan köpek sahibine saldırdı! Seyfullah
Bu içerik 683 kez okundu.

Kuzey Londra'da yaşam sürdüren Mario Perivoitos, Staffordshire bulteriyer cinsi köpeği doğrulusunda boğazı parçalanarak öldürüldü. Bilirkişi, köpeğin büyük olasılıkla yüksek miktarda kokain aldığını ve bu amaçla sahibine saldırdığını söyledi.

Olay uyuşturucularla alakalı bir belgesel hazırlayan BBC ekibinin önünde gerçekleşti. Programın üreticisi Joshua Haddow, sahibinin boğazına atlayan Major adlı köpeğe araya girmek etti fakat bu çaba Perivoitos'un hayatını kurtarmak amacıyla yeterli olmadı.

Mahkemeye soruşturmayla alakalı ifade veren veteriner toksikolog Nicholas Carmichael, köpeğin idrarında yüksek miktarda kokain ve morfin bulunduğunu söyledi.

Carmirchael, "Yüksek olasılıkla köpek bulduğu yüksek miktarda uyuşturucuyu yedi. Bunun köpeği saldırganlaştırıp saldırganlaştırmadığını söylemek nerdeyse imkânsız ama anormal davranışının sebebini açıklıyor. Muhtemelen çok heyecanlandı ve tedirginleşti. Saldırının köpek kokain yediği amacıyla gerçekleştiğini söyleyebiliriz" ifadelerini kullandı.

 

Kendi köpeği doğrulusunda saldırıya uğrayan Perivoitos'un boynu ve yüzünde yaralanmalar bulunduğu ve gırtlağının tamamiyle parçalandığı belirtildi.

 

Perivoitos köpeği kokain doğrulusunda haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı