Çatalca gişelerinde kaçakçı avı!

TEM otoyolu üzeri Çatalca gişeler önünde polisin durdurduğu minibüsün şoförü, polis memuruna çarparak kaçtı. Minibüsten...

Çatalca gişelerinde kaçakçı avı!
Çatalca gişelerinde kaçakçı avı! Seyfullah
Bu içerik 689 kez okundu.

Polis ekipleri insan kaçakçılığı kuşkusu üstüne takibe aldıkları bir minibüsü Çatalca gişeler önünde durdurdu. Ekipler araca doğru gittiği sırada minibüs şoförü bir polis memuruna çarparak hadise yerinden kaçtı. Daha sonra terk edilmiş vaziyette tespit edilen minibüsün içersinde Suriye uyruklu 29 göçmen bulunduğu öğrenildi.

İHA'nın haberine göre, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube müdürlüğü ekipleri, Fatih Millet Caddesi üstünde sırt çantalı şahısları kuşku üstüne takibe aldı. Polis ekipleri, oluşturulan takip neticesi şahısların aynı caddede, üstünde "Okul taşıtı" yazan bir minibüse bindiklerini gördü. Minibüsü takibe alan ekipler TEM otoyolu üzeri Çatalca gişeler önünde durdurdu.

İNSAN KAÇAKÇISI MİNİBÜSÜYLE POLİS MEMURUNA ÇARPARAK KAÇTI

Polis ekipleri aracın yanına gittikleri esnada insan kaçakçısı minibüs şoförü görevli bir memura çarparak hadise yerinden kaçtı.Çatalca İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekiplerinin de dahil bulunduğu operasyonda minibüs tekrardan takibe alındı. Daha sonra minibüs kontak anahtarsız ve kilitli olarak içersinde Suriye uyruklu 29 göçmen ile beraber Büyükçekmece- Çatalca yolu üstünde terk edilmiş vaziyette bulundu.Güvenlik ekiplerinin husus ile alakalı çalışmalarının devam ettiği öğrenildi.

 

çatalca haber çatalca gişeleri insan kaçakçılığı polis haber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı