Büşra Develi hakkında bilmedikleriniz!

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sinema filminde partneri olacak olan Büşra Develi, sosyal medyada konuşulan ünlüler arasında....

Büşra Develi hakkında bilmedikleriniz!
Büşra Develi hakkında bilmedikleriniz! Seyfullah
Bu içerik 1425 kez okundu.

Dört sene sonra sinemaya dönmeye hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminde partneri Büşra Develi olacak. Peki Büşra Develi kimdir?

BÜŞRA DEVELİ KİMDİR?

Büşra Develi, 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'te dünyaya geldi. İlköğretim eğitiminin sonrasında ailesiyle beraber Antalya'ya taşındı ve orta öğretim ile lise eğitimini Antalya'da tamamladı.

Sonrasında tiyatro ve oyunculuk eğitimi amacıyla İstanbul'a gelen Büşra Develi, sınavlarını kazanarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde Tiyatro alanında okumaya başladı.

Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş'ın "İncir" şarkısına çekilen klipte rol alan Büşra Develi, 2015 senesinde Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Selin karakterini canlandırdı.

Ardından 2016 senesinde yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar rolünü üstlendi. 2017 senesinde puhuTV'de yayınlanmaya başlayan Fi dizisinde ana karakter olan Bilge'yi canlandırdı ve halen bu roldedir.

Aynı vakitte Ekim ayında vizyona girecek olan Ayla isimli sinema filminde de Nimet rolünü üstlenen Büşra Develi, Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sinema filminde de rol alacak.

büşra develi düşra kimdir kıvanç tatlıtuğ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor