Seven Ne Yapmaz 4. bölümü bu akşam!

Seven Ne Yapmaz 4. bölümü ile izleyiciyle akşama buluşacak. İşte Seven Ne Yapmaz 4. son bölüm fragmanı ve özeti...

Seven Ne Yapmaz 4. bölümü bu akşam!
Seven Ne Yapmaz 4. bölümü bu akşam! Seyfullah
Bu içerik 2859 kez okundu.

Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince'nin aldığı Seven Ne Yapmaz, 4. bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. 3. bölümde Ozan, uzun uğraşlar neticesi yüzüğü yinede alamamıştı. Peki Seven Ne Yapmaz 4. bölümde neler yaşanacak? İşte Seven Ne Yapmaz 4. bölüm fragmanı ve özeti...

SEVEN NE YAPMAZ 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Seven Ne Yapmaz, 4. bölümde heyecanlı sahneler devam ediyor. Ozan yüzüğü almak için tasarılar uyguluyor. Nihayetinde tasarıları işleyip Ozan yüzüğü alıyor. Artık Nazlı ile boşanmaları için bir sebep kalmıyor. Yüzüğü bulan Ozan köye doğru yola çıkar. Nazlı' ya yüzüğü bulamadığını söyler. Zira hala onu seviyodur. Nazlı umutlanır. Ancak bunun üstüne başta Fatma Ana olmak üzere erkek çocukları İsmet ve Hikmet, Ozan' a güvenilmeyeceği kararındalardır.

Arzu, Ozan' ın değişmediğini ispat etmek için Nazlı' ya herşeyi anlatır. İstanbul' da Nazlı' ya erişmek için dolandırılan Recep kötü vaziyettedir. İstanbul' un bir köşesinde parasız pulsuz kalmıştır. Sema ise Ozan ve Nazlı' nın arasını bozmak için Recep' i bulmaya çalışır. Fakat başına geleceklerden habersizdir. Nazlı, İstanbul' a gider ve şirketi basar. Sema Recep'e, Recep Nazlı' ya erişmek isterken arada büyük bir yoğunluk oluşur.

 

SEVEN NE YAPMAZ 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Seven Ne Yapmaz, 3. bölümde Nazlı, Ozan'ın karşısına şirketin ve köşkün sahibi Gizem Hanım olarak çıkmıştı. Nazlı intikam almak için kardeşi Arzu'nun tasarılarıyla intikam almak ister. Ozan kabullenmek istemese de Nazlı'yı Gizem Hanım olarak kabullenir. Gizem Hanım denilen Nazlı, intikam almaya başlamıştır. Köşkteki tüm çalışanların hanede kalmasına müsaade eder. Ancak Ozan'ın müştemilatta kalma koşulu ile. Nazlı ve kardeşi Arzu'nun hayatına girmesiyle Ozan'ı hayli zor bir dönem bekler. Annesi kaybettiklerini geri almaları için Ozan' baskı yaparak Gizem ile izdivaç etmesini ister. Kimsenin bilmediği şey Ozan ve Nazlı'nın evli olmasıdır. Boşanmak isteyen Ozan, Nazlı'nın koşuluna takılır. Özel tasarlanmış evlilik yüzüğünü geri istemesidir. Ozan yüzüğü kaybetmiştir ve Nazlı'ya sevdalı olan Recep İstanbul'da olduğunu öğrenir ve yola çıkar. Ozan, Gizem'i etkilemek için uğraşır fakat her seferde vaziyeti daha da kötüye gider. Ozan arkadaşlarını yüzüğü bulmak için devreye sokar. Ozan'ı ele geçirmek isteyen Sema tüm tasarıları bozar. 

SEVEN NE YAPMAZ OYUNCULARI

   

Yusuf Çim (Ozan Ekinsoy)

Ozan, yakışıklı, havalı, sorumsuz ve çapkın genç bir adamdır. Hayatı süresince hiç yokluk görmemiş, hiç sıkıntı yaşamamıştır. Tatlı dilli, iblis tüyü olan zeki biridir fakat zekasını bugüne kadar hep çapkınlığa ve haytalığa kullanmıştır. Ta ki bu tavrıyla aile şirketinin sonunu hazırlayana kadar... Babasının verdiği ceza, Ozan'ın tüm hayatını değiştirecektir.

   

Seren Şirince (Nazlı Aycı) 

Güzeller güzeli köylü kızımız Nazlı, Fatma ananın çiftliğinde büyümüş, gayretli, herkesin yardımına koşan melek gibi bir kızdır. Annesini bebek yaşta kaybetmiş, köyden gitmek zorunda kalan babasını ise hiç tanımamıştır. Annesi yerine koyduğu Fatma'nın kanatları altında, natürel bir ortamda, çiftlikte büyümüştür. Bu güzel, iyi yürekli kızımız için hayat Fatma ana' nın yeğeni Ozan'ın köye gelmesiyle değişir.

   

Ecem Çalık (Arzu Aycı)

Arzu, iyi eğitim görmüş, genç yaşına karşın babasıyla beraber çalışmaya başlamış ve çok başarılı olmuş genç bir kızdır. Her daim güzel, şık ve ciddi bir görünümü vardır. Ansızın hayatına varlığını bildiği ama hiç tanışmadığı ablası Nazlı girer. Arzu'nun hayatı ablasını tanıdıktan sonra çok değişecektir.

   

Sertan Erkaçan (Recep Karaman)

Köye göre hallice bir ailenin biricik erkek çocuğudur ve Nazlı'ya çok aşıktır. Öyle ki, Nazlı' yı görünce heyecandan kekeler. Nazlı' nın gönlü olmamasına rağmen, sevgisini göstermekten hiç vazgeçmez. Recep hayatımıza çok renkli bir kişilik olarak dahil olacak, hem de günün birinde Ozan'a rakip dahi olabilecektir.

Serhat Parıl (Mehmet Eğilmez)

Ozan'ın küçüklük arkadaşı olan Mehmet, Ekinci Holding'in mobilya fabrikasının temel direklerinden biri, baş ustasıdır. Babası Ozan'ın babası Orhan beyin sağ kolu gibidir. Ozan ne kadar hayta, sorumsuz, işe yaramazsa Mehmet zıddıdır. Aklıyla düşünür, kalbiyle karar verir. Ta ki Arzu'yla tanışana kadar.

Seven Ne Yapmaz Seven Ne Yapmaz 4.bölüm ne vakit Seven Ne Yapmaz 4.bölüm fragmanı Seven Ne Yapmaz oyuncuları

seven ne yapmaz yusuf çim seren şirince
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu