Her Şeyden

Bir site için en iddialı sözdür içeriklerinde birçok konuyu barındırmak işte Entelmaymun sitesi bunun sadece bir iddia olarak sunmuyor başarılı bir şekilde bizlere sunmaktadır.

Her Şeyden
Her Şeyden Seyfullah
Bu içerik 671 kez okundu.

Her Şeyden

Bir site için en iddialı sözdür içeriklerinde birçok konuyu barındırmak işte Entelmaymun sitesi bunun sadece bir iddia olarak sunmuyor başarılı bir şekilde bizlere sunmaktadır. Daha önce bu siteyi duymamış yada bilmemiş bir kişinin neden bu site dediğini duyar gibiyiz. Gelin siteyi inceleyelim 5 ana başlıkta paylaşım yapmaktadır site. Bunun yanında en yeniler bölümü var ki burada en son ve güncel paylaşımları gruplama yapılmadan paylaşılmaktadır.

 

Her Şeyin Başladığı Yer

 

Yine yapılan paylaşımların görüntülenme ve paylaşılma durumlarına göre popüler, sıcak ve trend olarak kategorize edilmiş durumdadır. Yine yapılan paylaşımların kim tarafından hazırlandığını ne zaman paylaşıldığını görüntülenme ve paylaşılma sayıları da net bir şekilde görülmektedir. Site dizaynı da yine oldukça iyi tasarlanmış durumdadır. İnsanlar bir bakışta aradıkları paylaşımları görebilmektedirler. Ve haliyle her yaştan kesime hitap ediyor diyebiliriz. Zaten yapılan paylaşımlara bakıldığında hiçbirinde erotik ya da küfürlü mesaj içeren içerikler görmemektesiniz. Buda toplumun her kesimin gönül rahatlığı ile takip edebilmesine olanak sağlamaktadır. Yine paylaşımların üzerlerinde simgeler yer almaktadır. Böylece o paylaşımın trend mi olduğu yeni bir gelişmemi olduğu yada beğenilip beğenilmediği hakkında bize  ön bilgi vermektedir. Site yönetme işin profesyonel bir olaydır. Ve sitenin genel tutum ve davranışı paylaşımlardaki hassasiyeti de dikkate alındığında Entel maymun sitesinin bu işi oldukça profesyonel bir şekilde yaptığı görülmektedir.

 

KAYNAK : http://www.entelmaymun.com

Entel maymun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor