Fi dizisinin yeni sezonu hangi tarihte başlayacak?

Her bölümü heyecanla beklenen Fi dizisinin yeni sezonu için bekleyiş sürüyor. Peki Fi yeni sezon ne zaman başlayacak?...

Fi dizisinin yeni sezonu hangi tarihte başlayacak?
Fi dizisinin yeni sezonu hangi tarihte başlayacak? Seyfullah
Bu içerik 12217 kez okundu.

Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Ozan Güven, Temiz Tüzünataç ve Büşra Develi gibi isimlerin bulunduğu Fi dizisi, malum 12. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Dizinin sezon finali yapmasının hemen peşinden izleyiciler merakla yeni sezonun başlayacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki Fi yeni sezon ne vakit başlayacak? İşte Fi yeni sezonuna konusunda ayrıntılar...

Fİ YENİ SEZON NE VAKİT BAŞLAYACAK?

Arzu Kohen'in Fi, Çi, Pi üçlemesinden esinlenilerek yayın hayatına başlayan Fi dizisi, yayınlanan 12 bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi muvaffak oldu. Zengin oyuncu kadrosu ve izleyenleri ekran başına kilitleyen konusu ile muvaffakiyet yakalayan Fi, 12. bölümüyle sezon finali yaparak ara vermişti.

Dizinin sezon finali yapmasının hemen peşinden izleyiciler ise merakla yeni sezonun ne vakit başlayacağını araştırmaya başlamıştı. Konuyla alakalı olarak dizinin Can Manay karakterini canlandıran başrol oyuncusu Ozan Güven, Instagram hesabı üzerinden "Eylül ayında görüşmek üzere" şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Ancak dizi Eylül ayında başlamadı ve izleyenler de şimdi merakla başlayacağı tarihi bekliyor.

Fi'nin yayınlanan 12 bölümünde dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven arasında geçen cesaretli sahneler dikkat çekmişti. Sosyal medyada da dikkatleri üzerine çeken Fi, bilindiği üzere internet televizyonu Puhu TV üzerinden yayınlanıyor.

 

Fİ SHOW TV'DE!

Yayınlanan 12 bölümüyle internet televizyonu Puhu TV'de izleyicilerle buluşan Fi dizisi, Mart ayından itibaren yayın hayatına Show TV'de devam edecek.

Dizinin Show TV'ye geçmesiyle alakalı Vatan Gazetesi'nden Oya Doğan'a konuşan Show TV Genel Yayın Yönetmeni Suavi Doğan, "Sen kanal yöneticisi olsan ve böyle kalitede bir dizi olsa almaz mıydın? Her şeyden öte kanalın marka değerine müthiş katkı sağlayacak bir iş. Açıkçası reytinglerinin de iyi olacağına inanıyorum. Mart'tan itibaren yayın hakları bizde olacak. Mart - Haziran arası diziyi yayınlayacağız. Dizi 60 dakika olduğu için, 26 bölümü her hafta iki bölümü birleştirerek ekrana getireceğiz. Neticede 13 haftada bitecek. Dizi devam ederse onları da satın alırız. Bu işin sektöre en ehemmiyetli katkısı ise sözleşmesi oldu. Televizyonculuk açısından ilk kez tecrübe eden bir sistem bu. Sözleşmesi çok uzun sürdü. Aklımıza gelmeyen maddeler çıktı. Şimdi bu kontrat bundan sonra yapılacak işler için örnek teşkil edecek." ifadelerini kullandı.

Fİ OYUNCU KADROSU Oyuncu İsimi Karakter Ozan Güven Can Manay Serenay Sarıkaya Duru Mehmet Günsür Deniz Temiz Tüzünataç Özge Egeli Büşra Develi Bilge Görgün Osman Sonant Sadık Tülay Günal Eti SON 3 BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

10. bölüm

Bölüm bir flashback sahnesi ile başlar; Sadık Murat'ın karısı Yıldız Kolhan, Can Manay'ın büronuna terapiye gelir ve intihar eder. Sadık ise onun ölümüne kalp krizi süsü verir. Özge, Sadık'ın büronuna saklıca girdiğinde Sadık onu yakalar ve ona bir öpücük vererek hoşçakal der. Fakat Özge daha pes etmez ve Sadık'ın karısının peşine düşer, aynı zamanda da Can Manay, Eti ile Kaya'yı hayatından tamamiyle çıkartmaya karar verir. Kalacak yer bulamayan Özge o geceyi daha önceki hayat arkadaşı Işıl'ın yanında geçirir, Can ise Duru'yu ele geçirmek için yeni tasarılar peşine koşar; onu kışkırtmak için arkadaşı Ceren ile onun evinde beraber olur. Sonrası sabah, Bilge öğrenir ki babası kardeşi Görgün'ü dövmektedir ve sırtında bir hayli morluk bırakmaktadır.

11. bölüm

Harici hafızanın ve dosyaların çalınmasından sonra panikleyen Can Manay, Sadık'ın büronuna gelir fakat dosyaları Sadık çoktan eline geçirmiştir dahi ve haricideki Can ile Yıldız'ın seanslarını tek tek dinlemeye başlamıştır. Özge, arkadaşı Furkan'ın ölümü üzerine karakola gider, yakıntıda bulunmak istediğini söyler fakat kendisi ile ilgili yakıntı olduğunu öğrenince nezarete düşer. Sonrası gün Sadık, Can'ın yanına gider ve aralarındaki tehditin bittiğini, artık Can'ın kendisine şantaj yapamayacağını söyler. Aynı gece, Deniz ile Duru'nun yakınlaşmasını kameradan izleyen Manay, buna mani olmak için hanelerinin sigorta kutusunu ateşe verir.

12. bölüm

 

Eti, yıllardır kendisine zulüm çektiren babasının ölümü ile deşarj olurken, Özge de Sadık'ı yaralamasının üzerinden onun yanında beklemektedir. Murat Yılmaz'ın hala kendisine aşık olduğunu öğrenen Bilge, onu reddettikten sonra büroya geçer ve öğrenir ki Can Manay, bürosu kapatma kararı almıştır ve kendisi de dahil olmak üzere herkes işsiz kalmıştır.

Deniz, Can'ın yaptıkları yüzünden sanat merkezi projesinden vazgeçer ve bunu öğrenen talebeler, Duru'yu mesul tutarak ona karşı çıkarlar. Sadık, Can'ın yeni kaldığı yere gider ve onu büronunu ve programını tekrar açması için zorlar. Bilge, Can Manay'ın son mektupunu televizyonda görür ve "yoruldum" demesini duyunca, onun yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür hemen; zira yıllar önce annesi yorgunum dedikten sonra hayatına kıymıştır.

 

fi yeni sezon serenay sarı kaya fi ne zaman? fi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor