Emekliye Promosyon Müjdesi!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Eylül 2017 tarihi itibarıyla 10.3 milyon kişiye 3.9 milyar TL promosyon ödendiği...

Emekliye Promosyon Müjdesi!
Emekliye Promosyon Müjdesi! Seyfullah
Bu içerik 961 kez okundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan yapılan izahta, Bakanlığın Sosyal Güvenlik Müessesesi ile 17 banka ve PTT arasında "Sigortalı ve Hak Sahiplerine İlk Kez Bağlanan Gelir/Aylık Ödemeleri ile Emekli İkramiyelerinin ve Sosyal Güvenlik Müessesesi Dahilinde Gelir/Aylık Alanlara Promosyon Ödenmesine Ait Protokol"lerin imza adıp yürürlüğe girdiği anımsadılarak, bu kapsamda, 1 Ağustos 2017 tarihinden itibaren bağlanacak ilk gelir/aylık ve emekli ikramiyesi ödemelerinin sigortalıların tercihlerinin asal alınarak ödenmeye başlandığı bildirildi.

Banka tercihlerinin ilk etapta protokol imza atan ve alt yapı çalışmalarını bitiren bankalar arasından yapılacağı ve alt yapı çalışmalarının protokol imza atan diğer bankalarla da hızla devam ettiği kaydedilerek, "Emeklilere; bin TL'ye kadar 300 TL, bin-2 bin TL arası 375 TL, 2 bin TL üstünde emekli aylığı alanlara ise 450 TL olmak üzere, 3 senelik peşin promosyon ödemesi olanağı getirilmiştir. Eylül 2017 tarihi bakımından 10,3 milyon kişiye 3,9 milyar TL promosyon ödenmiştir" denildi.

emekli promosyon promosyon emekli sigorta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor