Black Desert Online'dan ilk olmak isteyenlere!

Milyonların oynadığı Black Desert Online, Türkiye'de Kapalı Beta sürecini başlatıyor. Oyunda ilk olmak isteyenler, 8-12 Kasım tarihleri arasında Kapalı Beta'ya girebilecek

Black Desert Online'dan ilk olmak isteyenlere!
Black Desert Online'dan ilk olmak isteyenlere! Seyfullah
Bu içerik 2151 kez okundu.

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, tüm zamanların en gelişmiş MMORPG oyunu olan Black Desert Online, kendi oyun motoru Black Engine'i kullanarak uçsuz bucaksız bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan devasa çok oyunculu rol yapma oyunu (MMORPG), oyunda ilk olmak isteyenler için Kapalı Beta sürecini başlatıyor.

 

Paket alanlar oyuna avantajlı başlayacak

Black Desert Online, 6 Kasım'da sonlanan CCM adlı karakter yaratma deneyimi sunan sürümden sonra Kapalı Beta ile oyunculara açılıyor. Paket satın alan kullanıcıların herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın erişebildiği Kapalı Beta, 8-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

6 Eylül'de satışa çıkan Ön Sipariş paketleri, MMORPG oyuncuları için sürpriz ek özellikler içeriyor. Bu paketlerden alan oyuncular, karakterlerini önceden yaratıyor ve oyun yayına girdiğinde sadece güncelleme yaparak hemen başlayabiliyorlar.

 

Black Desert Online Türkiye resmi sayfasında (https://www.tr.playblackdesert.com) satışa çıkan paketlerde bulunan özellikler ve ekstralar şöyle: 

Sınırlı Paket - 49 TL

Oyuna giriş bileti, Kapalı Beta Testi (CBT) giriş bileti, Açık Beta Testi'ne (OBT) 1 gün önceden giriş bileti, 2 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion'un kutsaması (5 adet), 1 adet pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (5 adet), Beyazlatıcı (5 adet).

 

Özel Paket – 99 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT'ye 3 gün giriş hakkı sağlar), 3 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, 1 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion'un kutsanması (10 adet), Aşama-5 at amblemi kuponu, 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (10 adet), Beyazlatıcı (10 adet), 8 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 300 inci.

 

Efsanevi Paket– 199 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT'ye 7 gün önceden giriş hakkı sağlar), 5 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, CBT özel aksesuar (göz, dudak ve kulak), 2 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion'un kutsanması (10 adet), profesyonel işçi sözleşme paketi, Aşama-5 at amblemi kuponu, at flütü (kalıcı), seçilen 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (30 adet), Beyazlatıcı (30 adet), Shudad silah/kıyafet seti, 16 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 600 inci.

 

-

 

Black Desert Online hakkında

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine'i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

 

Black Desert Online'ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlamasıdır. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

black desert türkiye beta
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Cumhurbaşkanı Öğrencilere Sürpriz Ziyarette Bulundu
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı
Zincirleme Kaza Sonucunda 19 Kişi Yaralandı