Telefonunu Bakıma Verdi! Özel Fotoğraflarını Ele Geçirdiler

İstanbul Mecidiyeköy'de özel fotoğraf vakası yaşandı. Cep telefonu için ekran koruyucu taktırmak isteyen bir kadının telefonunu, telefon merkezi kopyaladı ve ondan sonra genç kadının adeta başına gelmeyen kalmadı.

Telefonunu Bakıma Verdi! Özel Fotoğraflarını Ele Geçirdiler
Telefonunu Bakıma Verdi! Özel Fotoğraflarını Ele Geçirdiler Seyfullah
Bu içerik 1043 kez okundu.

İstanbul Mecidiyeköy'de özel fotoğraf vakası yaşandı. Cep telefonu için ekran koruyucu taktırmak isteyen bir kadının telefonunu verdiği tamirci kopyaladı ve ondan sonra genç kadının adeta başına gelmeyen kalmadı.

Bir çocuk annesi olan genç kadın, içerisinde özel bilgi ve görüntülerin bulunduğu telefonunu seyyar bir telefoncuya tamir için verdi ve ondan sonra hayatının kabusu başladı. Telefonunda durduk yerde hareketlenmeler hissettiğini belirten genç kadın "telefon ile konuşurken arkadan sürekli  bip sesi geliyordu. Sonunda telefonun pili şişti" dedi. Yaşanan tuhaflıklarını bir türlü geçmemesi üzerine cihazını başka bir telefoncuya götüren kadın duyduklarıyla adeta şok oldu. Çünkü kullandığı cihazı başka bir telefoncu tarafından sanal takip altına alınmıştı.

Başına gelen hakkında konuşan genç kadın "Benim özel görüntülerimi bir şekilde alıp onunla irtibat kurmadığım, birlikte olmadığım için sürekli olarak bana bunlarla şantaj yaptı... Seni mahvederim, görüntülerini internete veririm tarzı konuşmalarla beni korkutmaya çalıştı. Telefonun içerisine korsan yazılım yüklüyor, WhatsApp'ı da kopyalıyor. Bu program ile resimlerimi dahil her şeyi ele geçiriyor. " şeklinde açıklama yaptı.

 

'TELEFONUMDA NORMAL OLMAYAN GÖRÜNTÜLER VARDI'

Genç kadının telefonunu ele geçiren şahıs tehditvari mesajlar ile sürekli olarak şantaj yaptı.  Genç kadının telefonunda ise normal olmayan görüntüler yani eşiniz ile birlikte olduğunuz farklı görüntüler vardı. Şikayetin ardından telefonu ele geçiren zanlı "özel hayatı ihlal, şantaj ve tehdit" suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Yaşlı Kadının Cesedinin Yerini Torunu Gösterdi
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor
Mehmet Özdilek Sivasspor maçından galibiyetle ayrılmak istiyor