Elon Musk Atatürk'ün Sözünü Paylaştı

Dünyaca ünlü iş adamı olarak bilinen Tesla Motor'un CEO'su Elon Musk, Atatürk ile ilgili paylaşımlarına bugün de devam ediyor.

Elon Musk Atatürk'ün Sözünü Paylaştı
Elon Musk Atatürk'ün Sözünü Paylaştı Seyfullah
Bu içerik 2052 kez okundu.

Dünyaca ünlü iş adamı olarak bilinen Tesla Motor'un CEO'su Elon Musk, Atatürk ile ilgili paylaşımlarına bugün de devam ediyor. İl olarak dün Anıtkabir'den iki tane fotoğraf paylaşan Musk, bugün de Atatürk'e ait ünlü sözünü sosyal medya kanalı Twitter'dan paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile dün Beştepe'de görüşme gerçekleştiren elektrikli otomobil pazarının öncüsü olan Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk, görüşme sonrası Anıtkabir'i ziyaret etmiş ve ziyaretinin hemen sonrasında ise iki adet fotoğraf paylaşmıştı. Paylaştığı iki fotoğrafına toplamda 1 milyon 200 bin'den fazla da beğeni gelmişti.

Musk'un paylaştığı ikinci fotoğrafında özellikle Atatürk için yazdığı "Üç kırık kaburga, delik akciğer ve o yine de savaştı" ifadeleri büyük takdir toplamıştı.

BUGÜNDE ATATÜRK'ÜN ÜNLÜ SÖZÜNÜ PAYLAŞTI

Elon Musk bugün de resmi Twitter hesabından Atatürk'ün "Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin." sözünü paylaştı. Bu paylaşım ise yaklaşık 1 saat içerisinde 30 bin beğeni aldı.

 
elon musk atatürk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antibakteriyel Sabunlar Tehlike Saçıyor
Antibakteriyel Sabunlar Tehlike Saçıyor
Uygun Kalp Bekleyen Hastaya Kalp Nakli Yapıldı
Uygun Kalp Bekleyen Hastaya Kalp Nakli Yapıldı