Naim Süleymanoğlu Acil Ameliyata Alındı

İstanbul'da özel bir hastanede tedavisi devam edenn milli halterci Naim Süleymanoğlu, bugün geçirdiği beyin kanamasından dolayı acil olarak ameliyata alındı.

Naim Süleymanoğlu Acil Ameliyata Alındı
Naim Süleymanoğlu Acil Ameliyata Alındı Seyfullah
Bu içerik 995 kez okundu.

Eski olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu beyin kanaması ve ödem nedeni ile ameliyata alındı.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KARACİĞER NAKLİ OLMUŞTU

Memorial Ateşehir Hastanesi'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, siroza bağlı karaciğer yetmezliği yaşayan milli gururumuz 28  Eylül itibaren Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi görmekte ve 6 Ekim'de tarihinde Memorial  AtaşehirHastanesi Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat ve ekibinin gerçekleştirdiği ameliyat ile karaciğer nakli ameliyatı olan Naim Süleymanoğlu, beyin kanaması nedeniyle acil olarak ameliyata alındı.

YOĞUN BAKIMDA KALMA SÜRESİ 1 AY'I GEÇTİ

Yapılan karaciğer nakli sonrasında gün geçtikçe  karaciğer fonksiyonları sağlıklı düzeye ulaşan ve herhangi bir problemi olmayan Süleymanoğlu, beyin kanamasına bağlı ödem sebebyiel bir ayı aşkın süredir yoğun bakım ünitesinde tedavi görüyordu.

Sağlık durumu ciddiyetini koruyan Süleymanoğlu, beynindeki artan ödeme müdahale edilmek üzere acil ameliyata alındı. Bu ameliyat, Memorial Şişli Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Bölümü'nden Prof. Dr. Gökhan Akdemir ve ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

naim süleymanoğlu milli halterci
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Melo ve Snejder'e İzin Çıkmadı
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu
Muğla'da Temizleme Çalışmalarında Bizans Mezarlığı Bulundu