2020 YILINDA YAY BURCU

​​​​​​​Yay burcunda sosyal hayatın ve duygusal hayatın hem hareketli bir hal alması hem de kişinin kendi dengesini bulma yönünden oldukça güçlü ve muhteşem bir yıl yay burçlarını beklemektedir.

2020 YILINDA YAY BURCU

Yay burcunda sosyal hayatın ve duygusal hayatın hem hareketli bir hal alması hem de kişinin kendi dengesini bulma yönünden oldukça güçlü ve muhteşem bir yıl yay burçlarını beklemektedir. Yay burçları profesyonel bir şekilde iş hayatının içerisinde söz sahibi olacaklar ya da olmaya devam edeceklerdir. İş hayatının getirdiği etkiler neticesinde bol para ve huzur ve mutluluk ile birlikte 2020 yılı için akrep burçlarının olduğu kadar yayların da yılı diyebiliriz. Bu yılın en şanslıları arasında seçilen yay burcunun dört dörtlük yıl yaşantısı ile birlikte her şeyin yoluna girdiği mükemmel bir dönemin de kapıları açılmış olacaktır.

Jüpiter 2019 yılında yay burcu olan kendi evinde bulundur. Ancak 2019 yılı yay burçları için hem çok zorlayıcı hem de çok yıkıcı geçti bu nedenle de yay burçlarını etkisi altına alan karamsarlık da yerini bir süre sonra umutsuzluğa bırakmıştı. Bu kadar çok fazla cefa çeken yay burçları 2020 yılında etkisi altına girecek mutlu olayların ve gelişmelerin büyüsünde süper olumlamalar ile birlikte hayata pozitif bakabilmeyi öğrenecektir. Bu sayede de yay burçlarının etkilerini 2020 yılında profesyonel bir şekilde iş hayatında, aşk dolu ilişkilerin yaşandığı aşk hayatında ve sosyal çevrenin genişlemesi ile birlikte de sosyal hayatta görebilmek mümkün olacaktır.

2020 Yılında Yay Burcu Kadını ya burcu kadını bu yıl fazlalık olarak kabul etmiş olduğu her türlü durumu ve her türlü kişiyi hayatından çıkaracaktır. Özellikle insan ilişkileri konusunda hoşuna gitmeyen, arkasından dedikodusunu yapan ya da mecburen görüştüğü kim varsa sosyal çevresinde bir ayıklama yoluna gidecektir. Sade ve öz bir sosyal evresi bulunduktan sonra da bu temizliğin ardından hayatına yalnızca istediği kişileri alacaktır. Bu sayede kişinin çevresi de kendi görüşmek istediği insanlar tarafından genişlemiş olacaktır. Bu temizlik yay burcunun yalnız kalmasına yol açmayacak aksine bu büyük gelişim ve büyük çaplı temizlik hayatına girecek olan insanların kontrolünü saplaması adına önemli bir gelişme olacaktır.

Yay burçlarının her konuda enerjilerinin artacağı bir döneme giriyor olmaları ile birlikte profesyonel bir şekilde çalışma hayatının içerisinde bulunmaya da gayret edeceklerdir. Emeklerinin karşılığının alınması ile birlikte bu yıl yay burçları hiçbir şey için boş yere koşturmuş olmayacaktır. Özellikle evlilik, aşk, insan ilişkileri ve maddiyat ile iş hayatında yapılan koşturmaların hepsi yerini kapsamlı bir şekilde bulacaktır. Yay burcu 2020 yılında muhteşem ve hiç bitmesini istemeyeceği güçte kuvvette bir burç olarak karşımıza çıkacaktır gelişmelere açık ve sürekli surette her aşamada bolluk ve bereket içerisinde bulunduğu bu yılda kendi hayatını da aynı şekilde düzene koyacaktır.

https://www.superhaber.tv/astroloji/yay-burcu

2020 Yılı Oğlak Burcu için Nasıl Geçecek?

Oğlak burcu olarak 2018 yılından beridir bir değişim içindesiniz. 2020 yılında da bu değişimleriniz artık son buluyor. 2 yıllık değişiklik hareketlerinizin meyvesini bu sene alıyorsunuz. Ayrıca bu değişimleri gerçekleştirirken gerçekten çok yoruldunuz. Oğlak burcu olarak 2020 yılında gerçekten dinleniyorsunuz.

İş hayatınızda yaşadığınız da yaşadığınız düğümleri teker teker çözebilirsiniz. İş arkadaşlarınız yaşadığınız olumsuz bir durum varsa tam tersine gitmektedir. Şansınız ve insan ilişkileri yönünden hiç iyi olmadığınız kadar iyi oluyorsunuz. Oğlak burcu olarak iş hayatına yeni atılacaksanız satış ve pazarlama, eğitimsel konular ve medya iletişim alanına yönelebilirsiniz. Bu konuları seçerseniz kariyer basamaklarını daha kolay tırmanabilirsiniz.

Oğlak burcu kadını olarak aşk hayatınızda değişikliğe hala devam edebilirsiniz. 2020 yılının son aylarına doğru bu değişimi artık bırakacaksınız. Hayatınızda istediğiniz gibi güzel bir aşk yaşayacaksınız. Oğlak burcu olarak 2020 yılında aşk hayatınızdan baya söz ettireceksiniz. Düzenli bir ilişkiniz varsa 2020 yılında evlilikle taçlandırabilirsiniz.

Evli bir oğlak burcu iseniz eşinizden beklemediğiniz romantizmler yaşayabilirsiniz. Bu romantik bir tatil bile olabilir. 2020 yılında mart ayından sonra taşınma veya evinizin dekorasyonu ile uğraşabilirsiniz. Yeniliklerden ve değişimlerden bitap düşseniz de bu son değişikliğiniz size iyi gelebilir. Eski aşklarınız veya eski sevgilinizle hiç beklemediğiniz yerlerde karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma ile eski günlerinizi özleyebilirsiniz. Oğlak burcu olarak eski sevgilinizden bir şans daha isteyebilirsiniz.

Sitemiz ile birlikte kendisine özel astroloji bölümü açmıştır. Bu sayede sitemizde yer alan astroloji kanalı aracılığı ile yıldız uyumuz ve gezegen kombinasyonunuzu en doğru şekilde harekete geçirebileceksiniz. Yaşadığınız olayların bir gezegen kombinasyonu şeklinden kaynaklandığının farkına varacak ve kendi önlemleriniz hayatınıza dair ilişkileriniz için almaya özen göstereceksiniz. Bu sayede hayatınız düzene girecek ve tam da hayal ettiğiniz hayatı yaşamaya başlayacaksınız. Bunun için takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

Öncel eski Ahmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER