Bayanlarda Cinsel İsteksizliğe Son

365 Drops Bayan Damla, içeriğindeki bitkisel bitki özlerinin yardımı ile cinsel isteksizliği olan kadınlarda gerekli olan hormonları harekete geçirir.

Bayanlarda Cinsel İsteksizliğe Son

Cinsellik, birçok toplumda farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Kimi toplumlarda zevk için cinsel ilişkiye giren çoğunlukta iken, kimi toplumlarda ise sadece üreme amaçlı yapılan bir iştir. Fakat her iki durumda da mutlaka tarafların istekli olması gerekmektedir. Günümüzde erkeklerde bu konu çok da problem değilken, özellikle kadınlar tarafında isteksizlik görülebilmektedir. Fakat çözüm basittir; 365 Drops Bayan Damla.

İsteksizliğe Son!

365 Drops Bayan Damla, içeriğindeki bitkisel bitki özlerinin yardımı ile cinsel isteksizliği olan kadınlarda gerekli olan hormonları harekete geçirir. Bu hareketlilik hem kadının ilişkiden daha çok zevk almasını sağlar, hem de kadın ile ilişkiye giren erkek de bunun farkına varır ve onda da bir istek artışı görülür. Çünkü bir erkek kendisini isteyen bir kadın gördüğünde çok daha istekli olacaktır.

Siz de Kullanın, Farkı Görün

En ideal sonuçların alınabilmesi için, cinsel ilişkiden yaklaşık 15 dakika kadar önce, bir içeceğe 5 – 6 damla kadar damlatılmalıdır. Bunu bir doz olarak kabul edersek, tek bir seferde 2 dozdan fazla kullanılmamalıdır. Fakat en etkili kullanım şekli ise, dil altına 7 damla kadar damlatılmasıdır. Bu sayede damla çok daha hızlı bir şekilde etkisini gösterecek ve cinsel ilişki için hazır duruma daha çabuk geleceksiniz.  Ürün isteksiz bayanlar için tavsiye edildiği gibi, hamile ve emziren bayanlar için ise sağlık açısından tavsiye edilmemektedir.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2017, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0