İslam Gençliği İçin En İyi Kitaplar BKMKitap'da

İstediğiniz gibi kolay bir şekilde kitap almak istiyorsanız eğer, bu konuda sizlere vereceğimiz tavsiyelerden sonra artık daha bir şekilde Ramazan ayında olduğumuz bu günler için de uygun İslami kitapları alabileceksiniz.

İslam Gençliği İçin En İyi Kitaplar BKMKitap'da

İstediğiniz gibi kolay bir şekilde kitap almak istiyorsanız eğer, bu konuda sizlere vereceğimiz tavsiyelerden sonra artık daha bir şekilde Ramazan ayında ğumuz bu günler için de uygun İslami kitapları alabileceksiniz. Böylelikle hem İslamiyeti çok daha güzel anlayacak ve kavrayacaksınız, hemde zamanınızı daha güzel bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Bunun yanında tabii ki çocuklarınıza da okumaları için bu tür kitaplar alabilirsiniz. Allah tüm insanlığa her zaman aynı emirleri vermiştir. Tabii ki dinler zaman içerisinde değişimlere uğradığından dolayı, oruç gibi ibadetlerde yerine getirilmemeye başlandı. İslamiyet tüm insanlığa geldiği gibi, dini tam olarak anlamak için öncelikle İslam Peygamberi kitabını okumalısınız. Hz. Muhammed Mustafa (sav) hakkında merak ettiklerinizin ını Muhammed Hamidullah tarafından yazılan kitaptan öğrenebilirsiniz. Genelde hadis kaynaklı olarak bizlere bilgiler geliyor olsa da, İslam Peygamberi kitabından, Peygamberimizin hayatını çok daha geniş haliyle göreceksiniz. Bunun için www.bkmkitap.com adresine girerek veya BKM Kitap Mobil Uygulaması üzerinden de kitabı inceleyerek sipariş verebilirsiniz. 

İslam-Peygamberi

İmam-ı Gazali İle İlmin Fazileti

 

İlim hakkında bilmek ve öğrenmek istedikleriniz ve ayrıca İslamiyette ilmin ne kadar önemli bir yere sahip ğunu bilmek istiyorsanız, bunun için İmam-ı Gazali iyi bir seçim olacaktır. İlim kitabı olarak hayatımızda yüzlerce yıldır yer alan İlmin Fazileti kitabı sayesinde tam anlamı ile öğrenmek istediklerinizin bir çoğunu öğrenmiş olacaksınız. Özellikle bu sayede İslamiyetin ne kadar önemli ğunu ve tabii ki ilmin de İslamiyet açısından önemi de görmüş olacaksınız. Yüzlerce yıldır okunan İlmin Fazileti kitabı, tam olarak Müslümana yön veren eserlerin başında gelmektedir. İslam ilminin ve İslamda ki ilmin önemini de öğrenerek, buna göre sizlerde okuyabilirsiniz. 

ilmin-fazileti

Sezai Karakoç Romanları

Dini roman okumayı sevenler için Türkiye’de en fazla okunan kitapların başında gelen Diriliş Neslinin Amentüsü kitabı gelmektedir. Müslüman gençlerin özellikle ilk fırsatta okuması gereken çok önemli eserlerin başında geliyor. Günümüzde özellikle Avrupa'da yaygınlaşan İslamofobiden dolayı İslam gençlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve bu süreçte neler yapacaklarını da bilmeleri gerekiyor. İşte kitap hem bunları ve hemde İslam Ahlakını bizlere en iyi şekilde yansıtarak, daha etkin bir şekilde yaşamamızı da anlatıyor. Sonuç olarak Diriliş Neslinin Amentüsü hem sizin için hemde sizden sonraki nesiller için de iyi bir kaynak eser olarak, okuyacağınız kitapların başında gelecektir. 

 

dirilis-neslinin-amentusu

Türkiye'nin En İyi Kitapçısı

 

En iyi kitap kampanyalarının mimarı olan BKM Kitap ile istediğiniz gibi okunacak harika kitapları bir arada bulabileceksiniz. Artık mobil üzerinden de uygulamalarını kullanarak, çok daha kolay bir şekilde sipariş verebilir, siparişlerinizi takip edebilir ve her zaman tüm kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz. 

Fırsat Severler İçin Mobil Kütüphane

Türkiye'nin en uygun fiyatlı kitap sitesi BKM Kitap, mobil kullanıcılarına hızlı alışveriş imkanı sağlıyor... Hemen mobil uygulamamızı indirerek kaçırılmayacak fırsatlardan sen de yararlan!

#kitap #kampanya #bkmkitap

Mobil uygulama içinbit.ly/bkmuygulama

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0