Yeni Aksiyon Filmlerinin Adresi

2018 yılında yayınlanan filmlerin listesinde sayıca en yüksek olan film aksiyon kategorisidir.

Yeni Aksiyon Filmlerinin Adresi

2018 yılında yayınlanan filmlerin listesinde sayıca en yüksek olan film aksiyon kategorisidir. Adrenalin dolu filmler herzaman daha ön plana çıkmakta ve çekimleri için daha yüksek bütçeler gerektirmektedir. Yerli filmlerin bu konudaki başarısı ortada olunca Hollywood filmleri ile mukayese edilebilmesi mümkün değildir.Konumuzda en çok seyredilen Aksiyon Filmleri İzle ile devam edeceğiz.

 

2018 yılında yayınlanan aksiyon filmleri arasında şüphesiz ki Tomb Raider Inceputul izle bir efsane olacaktır. Nisan ayını beklediğimiz aksiyon ve macera filmi için Angelina Julia'nın oynamadığı ancak Alicia Vikander çok iyi iş çıkartmıştır. Adada babası ile alakası olanı geri almaya dönen Tomb Raider 2018 izle filminde azgın sulara atlaması ile yüreğimi ağzıma getirdi. Hem y Vicander adeta erotik film tadını da zaman zaman tarafımıza yaşatmış. Welcome to the Jungle adı ile Jumanji 2 izle Dwayne Johnson filmleri arasındadır. Hızlı ve Öfkeli film serisi oyuncularından olan Jumanji 2 izle Dwayne Johnson ile ekranlarımızda ..

 

Bu yıl yayınlanan bir diğer beni etkileyen aksiyon ve filmi 12 Strong Man izle oluyor. ABD ordusuna bağı ile ön planda olan aile babası ikiz kule saldırısına cevap vermek için Afganistan'a gider. Tabiki ordusundaki en iyi ekibi kurar 12 Güçlü Adam izle filmi için kollarını sıvamıştır. Afganistan ordusuna 12 Güçlü Adam cevabını verecektir. Bir diğer göz ile bakacak olur isek İnanılmaz Aile 2 izle yaza doğru vizyon alacak bir başka filmdir. Tüm filmlerin ortak konusu aksiyon filmleri kategorisi etkilemeye devam ediyor.

 

Tiger Yaşıyor 2017 22 aralıkta vizyona girdi.Yıl olarak 2017 desekte 2018 filmleri arasında kabul edebiliriz. Yine ABD yapımı aksiyon filmleri arasında olan filmleri full HD kalitede filmmovieizle sitemizde takip edebilirsiniz. Şanslı Adam, Kara Panter, Ödeşme 2018 izle filmleri bu yıl adını duyuran filmler içerisindeki aksiyon kategorisindekilerdir.

 

ABD yapımı filmlerin ön plana çıktığı Aksion Filmleri kategorisindeki başta gelen filmlerden bahsettik. En önemli filmin Tomb Raider Inceputul ğunun altını çizdik. Yabancı filmler arasındaki aksiyon filmleri izle https://www.filmmovieizle.org/filmizle/aksiyon-filmleri-izle sitemiz ile hizmet vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0