En Güzel Arkadaşlıklar

En Güzel Arkadaşlıklar

Merhaba ben Gaziantep Escort Aylin sizlere tek gece içerisinde sınırsız bir keyif ve muhteşem dakikalar vaat ediyorum. Ben 1,67 boyunda sarışın etine dolgun, kibar bir bayan olarak sizlere sesleniyorum.  Benimle Gaziantep içerisine bulunmakta olan ve bana keyif verebilecek kişilerin ulaşmasını istiyorum. Kesinlikle benimle birlikte olacak kişiyi son derece hassas olduğumu belirtmek isterim.  Ben işimi sadece para kazanmak maksadı ile yapmaktayım. İşimi çok seviyorum.. Dünyanın en keyifli mesleği olduğuna inanıyorum. Sizleri mutlu edebilecek her türlü şeyi bilmekle birlikte kendimi de olarak mutlu etmek istiyorum.

Günlük hayat içerisinde boş kaldığım zaman aralıklarında spor yapıyorum. Kitap okumaya çalışıyorum. Hayatımda zevk almadığım hiçbir şeyi yapmıyorum. Her zaman en ideal kişilerle ve kaliteli erkekler ile bir arada olmanın hayalini kuruyorum. Beni tek gecelik de olsa sahiplenecek ve beni mutlu edecek beyleri bekliyorum. Sizlere hayat içerisinde ki sıkıntılarınızı ve dertlerinizi 1 günlüğüne de olsa unutturmak istiyorum. arayışı olan  beylere, özel günleri bulunan topluluklara telefon numaramı bırakıyorum. İstediğiniz zaman ve mekanda sizler ile görüşmeye hazırım. İsterseniz sizin evinizde, isterseniz benim evimde ve gene isterseniz bir otel odasında sizinle görüşmeye hazırım mekan konusunda her türlü fantezinize açığım.

Sizin gibi elit ne istediğini bilen beyefendilerden talep etmiş olduğum bazı konular bulunuyor. Öncelikle beni yaşayacağımız zaman aralığında son derece mutlu etmenizi bekliyorum. Bunun dışında kişisel bakıma son derece büyük önem veriyorum. Korunma noktasında her hangi bir teklifi asla kabul etmiyorum. Sağlıklı bir şekilde başlayacağımız ilişkimizi gene sağlıklı olarak tamamlamak için bu kurallara riayet etmenizi bekliyorum.

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER