Mezdeke Dans Grubu Aynur Kanbur’un katili kamerada

Mezdeke dans grubunun dansçılarından Aynur Kanbur’un öldürüldüğü esrarengiz olayda katilin görüntüsü tespit edilmeye çalışılıyor.

Mezdeke Dans Grubu Aynur Kanbur’un katili kamerada

Mezdeke dans grubunun dansçılarından Aynur Kanbur’un öldürüldüğü esrarengiz olayda katilin görüntüsü tespit edilmeye çalışılıyor. Aynur Kanbur’un öldürülmeden önce mafya beni öldürecek buca eve gelen ği ortaya çıktı. Bu cinayet ile ilgili olarak Aynur’un en yakın arkadaşı olan Asena’nın çalışanı ve gittiği  astroloğun ifadesine başvurulacak.

Aynur Kanbur 90’lı yıllarda ünlü olan dans grubunun bir üyesi olarak ünlenmiş 2 yıl önce de bir cinayete kurban gitmişti. Aynur cinayetinde yeni gelişmeler yaşandı ve Aynur’un katilinin görüntülerine ulaşıldı. İstanbul Emniyeti Cinayet Büro ekipleri tarafından yeniden incelemeye alınan cinayetteki sır perdesi aralanmaya çalışılıyor. Katil olabileceği düşünülen kişinin Mecidiyeköy metrobüs durağında görüntülerine rastlandı. Polis gerekli incelemelerin yapıldığını ve katilin kimlik tespitinin yapılmaya çalışıldığı söylendi. Elde edilen kamera görüntülerine göre katilin koyu renkli şapka taktığı, aynı renk kapüşonlu mont giydiği, sarı yakalı bir kıyafeti bulunan şüphelinin kimlik tespit çalışması devam ediyor. Şüphelinin aynı zamanda sigara içtiği de tespit edilmiştir.

KATİL ŞÜPHELİSİ KAMERAYA YAKALANDI

Elde edilen kamera görüntülerinde katil buca eve gelen ğu düşünülen kişinin metrobüs durağından Aynur Kanbur’un evine doğru yürüdüğü ve apartmana girdiği görülmektedir. Şüphelinin girişi ve çıkışı arasında 4 dakika bulunduğunu ve cinayetin de bu arada işlendiği ortaya çıktı.

Aynur Kanbur’un ölmeden önce Asena’ın falcısına gittiği ve mafyanın kendisini öldüreceğinden korktuğunu söylediği ortaya çıktı. Polis Asena’nın falcısı ve hizmetçisini ifadeye çağırdı. Bu kişilerden alınacak bilgilerin cinayetin çözülmesinde çok büyük etkisi olacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 20:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0