Medyum Ali Hoca yorum ve şikayetleri

Medyum Ali Hoca yorum ve şikayetleri

Yüzyıllardır gizli ilimler insanlar için her zaman ilgi çekici bir konu olmuştur. Birçok kişi medyum, hoca, büyü gibi tabirlere inanmasa da bilimsel olarak da birçok çalışma ile bunların varlığı kanıtlanıyor.

TEKNOLOJİ - 2017-03-13 19:02:36 Bu içerik 2222 kez okundu.

Yüzyıllardır gizli ilimler insanlar için her zaman ilgi çekici bir konu olmuştur. Birçok kişi medyum, hoca, büyü gibi tabirlere inanmasa da bilimsel olarak da birçok çalışma ile bunların varlığı kanıtlanıyor. Ülkemizde de dünyada olduğu gibi her gün binlerce insan çeşitli konulardaki sorunlarında psikoloğa gitmek yerine medyumlara başvurmakta. Bunların başında da eşler arası muhabbet sıcaklık veya bağlama gibi konular geliyor. Her şey iyi giderken bir anda bozulan aile bağlarında genelde ilk şüphe olası bir büyü olmakta ve bu konuda da bakım yapılarak büyü olup olmadığı veya ne tür bir büyü olduğu tespit edilebilmekte, sonrasında da buna göre büyü bozulabilmekte. Bu konuda birçok dolandırıcı da internet ortamını mesken tutmuş durumda. Hoca olduğunu söyleyerek insanların parasını alıp daha sonra ortadan kaybolan bu dolandırıcı medyumlara karşı da dikkatli olunması gerekiyor. İnternette bu konuda insanları bilinçlendirmek üzere açılmış birçok medyum şikayet sitesi mevcut ve buraları inceleyerek çalışacağınız medyum hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu tür sitelerde en çok adı geçen medyumlardan biri de Medyum Ali Hoca. Medyum Ali Gürses olarak tanınıyor ve hakkında çokça övgü mesajı mevcut. Yaptığı çalışmaları 1 hafta içinde kargo ile gönderen Medyum Ali Gürses Mısır'da havas eğitimleri almış. Araştırdığımızda yine telefon numarasının, web sitesinin yıllardır sabit olup değişmediğini görüyoruz ki bu da güven konusunda önemli bir etken. Zira birçok medyum sadece telefon numaralarını değil isimlerini bile her ay değiştirmekte ve tam da o yüzden bu kişilere karşı dikkatli olunmasını öneriyoruz. Medyum Ali Gürses medyumali.com adresli web sitesinde vefki şöyle tanımlıyor: "Vefk; Allah’ın insanlığa sunduğu havas ilmi doğrultusunda, sadece bu işin ehli kişiler tarafından yapılması gereken, aksi takdirde ters tepme ihtimali çok yüksek olan, çözümü olan her türlü derde ve soruna çare olan, iyiliğe hizmet eden bir çalışmadır. Tamamen dini ve Allah rızası için yapılır. Kötü niyetler için kullanılmaz. İyi niyetler için kullanıldığında hiçbir günahı veya olumsuz etkisi yoktur."

Kendisinin iletişim bilgileri:

Mail adresi: medyumalibey@gmail.com

Telefonu: 05355906275

DİĞER HABERLER
irfan home