Doğum Sonrası Genital Estetik İle Yenilenmek Mümkün

Birçok çift ancak bebek sahibi olduklarında tam bir aile formuna geçtiklerini düşünüyor. Gebelik ve doğum sonrası süreç; anne ve baba için her şeyin yeni ve farklı olduğu bir dönem.

Doğum Sonrası Genital Estetik İle Yenilenmek Mümkün

Birçok çift ancak bebek sahibi buca eve gelen klarında tam bir aile formuna geçtiklerini düşünüyor. Gebelik ve doğum sonrası süreç; anne ve baba için her şeyin yeni ve farklı buca eve gelen ğu bir dönem. Bu dönemde çiftler için bebeklerinin sağlıklı gelişimi ve mutluluğu her şeyden çok daha önemli. Ancak çiftler doğumdan sonra cinsel yaşamlarında sıklıkla sorun yaşayabiliyor. Bu durumun psikolojik ve sosyal sebepleri buca eve gelen ğu gibi kadının vücudunda yaşanan fizyolojik değişimler de cinsel yaşamı olumsuz etkileyebiliyor. Genital organlardaki deformasyonlar özgüveni zedelenebiliyor ve çiftlerin cinsel yaşamları da dolayısı ile olumsuz yönde etkilenebiliyor. Uzmanlar böyle durumlar için genital estetik operasyonları öneriyor.

İleri yaşlardaki kadınlarda ve zorlu doğum geçirmiş kadınlarda genital bölgenin deformasyona uğraması sıklıkla görülebilen bir durumdur. Genital organlarının görünümünden mutlu olmayan kadınlar cinsel yaşamlarında kendilerini özgüvensiz hissettikleri için sorunlar yaşayabiliyor. Aynı zamanda vajina genişlemesi durumunda partnerlerden her ikisi de orgazm olma konusunda problemler yaşıyor. Böyle durumlarda kadınların birçoğu genital estetik operasyonlara başvuruyor.

Genital estetik uygulaması sürecinde; gerekli muayeneler sonrasında hasta ile ortak karar verilerek vajende genişleme, rahim sarkması gibi durumların da tedavi edilebilmesi mümkün. Hastanın isteklerine göre değişiklik gösteren uygulama; lokal ya da genel anestezi altında yapılan bir işlem. Hasta 2 ya da 3 gün içerisinde normal yaşamına dönebiliyor ve yaklaşık 2 hafta sonra da cinsel birliktelik yaşayabiliyor. Dünyanın her yerinde donanımlı hastane ve kliniklerde gerçekleştirilebilen bu uygulamalar ülkemizde ise genellikle İzmir gibi açık toplumlarda gerçekleştiriliyor. İzmir genital estetik alanında farklı fiyat ve uygulama seçeneklerinin buca eve gelen ğu bir şehir olması bakımından da diğer şehirlere göre nicelik olarak daha fazla işlem yapılıyor. Aynı zamanda İzmir kızlık zarı dikimi uygulamasının da sıklıkla başarılı bir şekilde yapıldığı bir şehir olarak biliniyor.

Cinselliğin konuşulabilmesi, tedavi ve uygulamaların ertelenmemesi; birçok ciddi problemin önüne geçebileceği gibi aynı zamanda bireylerin daha mutlu ve özgüvenli olmasını da sağlıyor. İzmir doğal doğum, gebelik takibi, tüp bebek tedavisi, kısırlık tedavisi gibi uzun süreçli yöntemlerde başarı sağlamasının sonucu olarak; çevre illerde yaşayan insanlar da tanı ve tedavi süreçleri için İzmir’i tercih ediyor.

Detaylı bilgi için ; //www.drbirdaltosyalicetinol.com/

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2017, 11:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0