Halo E-Likit İçerikleri Tanıyalım

Halo E-Likit İçerikleri Tanıyalım

Halo günümüzde e-likit içeriklerinden aksesuarları üretimine kadar pek çok farklı alanda faaliyet gösteren bir firma. Buna karşın bizler Halo' yu daha çok genelde başlangıç seviyesindeki e-sigara kullanıcıları için ürettiği ve yine çoğunlukla vape - pen sınıfında bulunan cihazlarıyla tanıyoruz. Eğer siz de içeriklerini tanımadığınızı düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Gelin hep birlikte Halo e-likit içeriklerini tanıyalım.

Halo E-Likit Ve Elektronik Sigara Çeşitleri

Halo, elektronik sigara dünyasının en eski ve köklü firmalarından bir tanesi. Firmanın elektronik sigara cihazları genellikle başlangıç seviyesindeki kullanıcılara hitap ediyor. Örneğin Halo Triton, Halo Triton 2, Halo Triton Jet gibi elektronik sigara modelleri bugün e-sigara konusunda kafası hala sorularla dolu olan ve önyargılarıyla boğuşan kullanıcılara basit bir başlangıç şansı sunuyor.

Halo Triton elektronik sigara sınıfı çoğunlukla vape - pen sınıfında bulunan cihazlardan oluşuyor. Her ne kadar bu modeller basit bir yapıya sahip olsalar da, çoğunun 700 mAh gibi sabit birer bataryaları olduğunu söylemek mümkün. Halo Reactor Mega ise daha çok box mod olarak adlandırılabilecek bir elektronik sigara. Bu cihaz ise 5000 mAh gibi sabit bir batarya kapasitesine sahip olmasının yanında maksimum 80 Watt güce ulaşabiliyor.

Halo e-likit içerikleri ise özellikle pod elektronik sigara modellerinin yaygınlaşmasından sonra salt likit gibi alt sınıflara ayrılarak firmanın ürün gamındaki yerlerini alıyor. Halo' nun standart elektronik sigara modelleri için ürettiği e-likit içerikleri aromalarına ve çeşitli ürün serilerine göre ayrılıyor.

Halo' nun saydığımız ürün sınıfları dışında ayrıca kendi ürettiği Triton Serisi elektronik sigara modelleri için bataryalar, drip tip (ağızlık) çeşitleri, coil ve daha pek çok elektronik sigara aksesuarı da bulunuyor. Firma tarafından satılan bu ürünler zaten deneyimli elektronik sigara kullanıcıları tarafından tercih edilip kullanılıyor. Bizlerse Halo' nun daha çok e-likit ürünleri üzerinde durarak, aromaları ve likit özelliklerini tanımaya çalışacağız.

 

Halo E-Likit Çeşitleri Ve Aromaları

Halo' nun standart elektronik sigara için ürettiği e-likit içeriklerinde nikotin değerleri 0 - 24 mg arasında değişiyor. Yani bir Halo e-likit almak istediğinizde nikotin değerini 0 mg - 3 mg - 6 mg - 9 mg olarak veya daha üst seviyede yani 1.2 mg / 1.8 mg / 2.4 mg olarak belirleyebiliyorsunuz. Buradan hareketle Halo e-likit içeriklerinin öncelikle MTL - sigara içimi tercih eden elektronik sigara kullanıcıları için ideal olduğunu söylemek mümkün. Çünkü çoğu e-likit üreticisi içeriklerine maksimum 9 mg nikotin katar. Eğer daha yüksek nikotin değerine sahip e-likit içerikleri arıyor ve sigara içimi bir elektronik sigara kullanıyorsanız, Halo' yu tercih etmemeniz için hiçbir neden yok. Halo e-likit çeşitlerinin hepsi ABD' de üretiliyor.

Halo, kullanıcılarına e-likit konusunda gerçekten özgürlük sunuyor ve e-likit içerikleri için genellikle bazı özellikleri aynı olan mat, güneş ışığı geçirmeyen şişelerde e-likit ürünlerini saklıyor. Halo' nun likitleri 10 ml / 30 ml / 60 ml şişelerde saklanıyor. Halo e-likit içeriklerinin PG - VG değeri de firmanın kendi resmi web sitesinde ayarlanabiliyor. Bir mod elektronik sigara kullanıyorsanız "high VG" veya MTL - sigara içimi bir e-sigara kullanıyorsanız "high PG" e-likit tercih etmeniz mümkün.

Yüksek VG içeren Halo e-likit içerikleri genellikle %70 oranında VG içeriyor ve bunlar özellikle nargile içimi elektronik sigara modelleri için ideal. Düşük VG içeren Halo e-likit içerikleriyse genellikle %50 VG oranına sahipler. Tahmin edersiniz ki düşük VG, boğaz vurumunu birinci dereceden etkiliyor ve düşük VG içeren Halo e-likit içerikleri özellikle MTL sigara içimi elektronik sigara modelleriyle kullanılıyor.

Standart elektronik sigara (yüksek kapasiteli mod ve MTL sigara içimi için üretilmiş cihazlar) için üretilmiş Halo e-likit içerikleri "Black Series", "Blue Series", "White Series" ve "Evo" gibi sınıflara ayrılmış. Ayrıca Halo pod elektronik sigara cihazları için de salt likit içeriklerine sahip ve kendi e-likit içeriklerini aromalara göre de sınıflandırıyor.

 

Halo E-Likit "Blue Series" Aromaları

Hafif tatlı tütün aromasına sahip Halo Tribeca, mentol - nane aromalı Halo Subzero, Virginia Tütünü aromalı Halo Freedom Juice gibi Halo e-likit içerikleri genellikle firmanın Blue Series olarak adlandırılan kategorisinde yer alıyor. Halo e-likit içerikleri ile ilgili dikkat çeken noktalardan birisi de şu; e-likitleri dilerseniz tek başına dilerseniz daha zengin aroması bulunan başka likitlerle karıştırarak da kullanabiliyorsunuz. Çünkü özellikle Halo e-likit Blue Series, genellikle tütün ve nane aromaları üzerine odaklanmış durumda. Elektronik sigara kullanan deneyimli çoğu kullanıcının Halo e-likit ürünlerini, mevcut içeriklerin nikotin oranını arttırmak veya onlara çeşitli tatlar eklemek için kullandığı biliniyor. Üstelik Halo' nun tütün aroması ve versiyonlarıyla ilgili tartışılmaz bir üstünlüğü var.

Halo e-likit içerikleri genellikle tütün aromalarının farklı versiyonlarına odaklanmış durumda. Ancak mesela Halo Devlin (yumuşak karamel), Belgian Cocoa (Belçika Çikolatası), Cafe Mocha (kahve), Voodoo (şeker - baharat) gibi aromalar da Halo' nun e-likit yelpazesindeki yerlerini almışlar.

 

Halo E-Likit "White Series" Aromaları

Halo e-likit White Series aromaları ise farklı ve aromatik lezzetler yerine daha çok "nane" ve "tütün" lezzetleri üzerine yoğunlaşıyor. White Series arasında bulunan Black Diamond (Türk Tütünü), Frostbite (nane-tütün), Whisper (tatlı tütün), Timber (fındık - tütün) gibi aromaların hepsi, tütün aromalarının farklı versiyonlarını içeriyor. Halo Hybrid (tütün-nane) ve Halo Krypton (şekerli - nane) ise aynı seride bulunan diğer başarılı e-likit içerikleri arasında yer alıyor.

 

Halo E-Likit "Black Series" Aromaları

Halo e-likit "Black Series" aromaları daha çok egzotik ve meyveli ürünlerden oluşuyor. Bunlara arasında Halo Pinapple (ananas), Halo Cherry (kiraz), Halo Tribeca - Green Tea (Tribeca + yeşil çay), Halo Ginger (zencefil) gibi egzotik aromaların hepsi Halo Black Series e-likit içerikleri arasında yer alıyor. Bunlardan özellikle Halo Tribeca Green Tea aromasıyla "egzotik" kelimesini adeta yeniden tanımlıyor.

 

Halo E-Likit "Evo"

Premium elektronik sigara likiti kullandıysanız, aromaların çeşitliliği sizlerin de başını döndürmüş olabilir. Premium likit içerikleri standart bir e-likitten daha yüksek bir fiyata sahip olduğu için çoğu marka özellikle "premium" olarak adlanırılan e-likit içerikleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Halo' nun buna cevabı ise Halo e-likit Evo Serisi ile olmuş. Eğer diğer premium likit içeriklerinde karşınıza çıkan kurabiye, donut, karpuz gibi aromaları çok sevdiyseniz muhtemelen Halo Evo Serisi' ni de çok seveceksiniz.

Evo Serisi içinde bulunan aromalar ise sırayla şu şekilde; Nutty Butter Halo E-Likit (krema ve fındık), Halo E-likit Doughlicious (donut çöreği), Halo Evo Grape Lychee (üzümlü şerbet), Cookie Carma (kurabiye), Apple Turnover (elma), Wild Watermelon (karpuz), Spearmint (nane), Purple Tundra (ürüm - nane), Cryptic Blast (kırmızı meyve karışımı), Blackwoods Blueberry (yaban mersini).

Bu aramoları dilerseniz tek başlarına dilerseniz başka e-likit içerikleriyle karıştırmanız elbette mümkün. Ancak bizim tavsiyemiz bunu genellikle Halo' nun tütün içerikleriyle yapmanız. Çünkü bir e-likit üreticisi olarak Halo, gerçek anlamda oldukça başarılı bir firma ve bu durum e-likit araomalarında da değişmiyor. Yani standart veya premium bir e-likit alıp, onu mümkün olduğunca sade bri Halo tütün aromalı likitle karıştırabilirsiniz. Eğer elektronik sigara kullanmaya yeni başladıysanız ve sigaranın o kendisine has tütün kokusunu özleyenlerdenseniz bu tip bir işlemi yapmalısınız da.

Halo e-likit içeriklerini kullanıp "memnun kalmadım" diyen dünyada neredeyse herhangi bir elektronik sigara kullanıcısı yok. Firma, e-sigarayı uzun zamandır kullanan kişilerce dahi son derece kaliteli ve başarılı bir firma olarak görülüyor. Eğer şanslıysanız orijinal bir Halo e-likit içeriğine ulaşmışsınızdır. Eğer ulaşamadıysanız, işini iyi yapan bir elektronik sigara sitesinden sipariş vermeye özen gösterin. Şimdiden afiyet olsun.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0