Isparta Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

MK Psikoloji ve Diyet Kliniği olarak Isparta ve çevresinde hizmet sağlayan klinik, Isparta psikolog ve diyetisyenlik alanında danışmanlık hizmeti sunan profesyonel bir işletmedir.

Isparta Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

MK Psikoloji ve Diyet Kliniği olarak Isparta ve çevresinde hizmet sağlayan klinik, Isparta psikolog ve diyetisyenlik alanında danışmanlık hizmeti sunan profesyonel bir işletmedir. Alanında uzmanlaşmış ve üst düzey tecrübeye sahip olan diyetisyen ve psikolog ekibiyle birlikte klinik, hastalarına en iyi tedavi yöntemlerini uygulamakta ve kaliteli danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Psikolog Meliha Kartöz Balcı ve Diyetisyen Hilal Yaman tarafından ortak bir çalışma halinde oluşturulmuş MK Klinik Isparta genelinde aktif bir şekilde hizmet sunmaktadır. Hem psikolojik alanda danışmanlık hizmeti hem de diyetisyen hizmetleriyle birlikte klinik, şimdiye kadar pek çok hastanın şifa bulmasını sağlamıştır. Randevu usulü çalışarak hastalarını düzenli aralıklarla da kontrol etmektedir.

MK Klinik Çalışma Alanları

Hem psikolojik rahatsızlıklar için hem de sağlıklı beslenme ve diyet programları için randevu alarak gidebileceğiniz MK Kliniği, çalışma alanı oldukça geniş olan bir işletmedir. Üstelik randevu oluşturmak için direkt olarak MK kliniğin online web adresine erişim sağlamanız da yeterlidir. Buradan hızlıca randevu oluşturabilmektesiniz.

MK Klinik olarak iki farklı alanda hizmet sunar. Psikoloji alanında bireysel psikoterapi ve çift ve aile terapisi gibi çeşitli çalışmalar mevcuttur. Diyetisyenlik alanında ise Obezite, gebelik süreci, Diyabet gibi rahatsızlıklarla ilgilenilmekte ve en iyi tedavi süreci tespit edilmektedir. Belirttiğimiz alanlarda çalışma sağlayan klinik bu bakımdan hastaların sağlıklarına kavuşmaları için tüm teçhizata sahiptir.

Kaynak: https://www.mkklinik.com/

Turan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0