Lazerle Ben Aldırma Tedavisi

Vücudumuzda zararsız bir şey olan benler estetik olarak görünüşü bozduğu için bir çok kadın tarafından istenilmez bir şeydir.

Lazerle Ben Aldırma Tedavisi

Vücudumuzda zararsız bir şey olan benler estetik olarak görünüşü bozduğu için bir çok kadın tarafından istenilmez bir şeydir. Kahverengi renkte olan bu cilt sorunları vücudumuzun her yerinde çıkabilmektedir. 2018 yılında artık çok kolay bir işlem olmuş durumdadır. Radyokoter cihazlar sayesinde benlerden dakikalar içerisinde kurtulacaksınız.

Maya Estetik Olarak Ben Tedavisini Nasıl Yapıyoruz?

Radyo dalgalarını ben'e gönderen Radyokoter cihaz yaydığı enerji ve ısının etkisiyle benin dakikalar içinde eriyip buharlaşmasını sağlamaktadır. İşlem bittikten sonra altındaki normal deri yüzeye çıkar ve hiç bir iz kalmadan görüntüyü bozan bu cilt sorunlarından kurtulabilirsiniz. Maya estetik olarak Türkiye çapında bu işlemi başarıyla yapan ender merkezlerden biri olarak gurur duyuyoruz.

İşlemi Daha Uzun Süren Diğer Ben Aldırma Operasyonları

Merkezimizde diğer işlemler de başarıyla yapılmaktadır. Bunlar radyo dalgaları gibi anında sonuç vermeyen işlerdir. Cerrahi operasyonla ben ameliyatla alınmaktadır. Cilde yan etkisi olmayan lazerle buharlaştırarak benden kurtulabilirsiniz. Radyofrekansla buharlaştırma işlemiyle kısa sürede ben'den kurtulmak imkanınız da vardır. En son yaptığımız işlem ise Cryotherapy makinesiyle dondurma işlemidir. Bu işlemde belli soğuklukta donan ben kendisini ciltten atmaktadır. Radyokoter tedavisinde ğu gibi bütün tedavi yöntemlerinde en iyilerden biriyiz.

Radyokoter yöntemle alınan ben'in izleri 2 gün sonra ortadan en kalkacaktır ve her hangi bir iz kalmayacaktır. Diğer yöntemlerle alınan ben'in izleri ise 3 ay sürecektir. Fakat diğer yöntemlerde yara izi kalma olasılığı %20'dir.

Yaptığımız işlemler kalıcı sonuçlar göstermektedir. Hiç bir zaman tekrarlama ve yeniden oluşma olmamaktadır. Ben'in alınması o bölgede başka izlere veya yaralara yol açmamaktadır. Tedavilerimiz genelde tek seansta bitmektedir, çok nadir 2. seansa ihtiyaç duyulur. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0