Muharrem İnce Kurultay İçin 'Yerel Seçimden Sonra' Dedi

Ege bölgesinin en kalabalık kenti İzmir'de Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluş yıl dönümü etkinliğinde yer alan, partinin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı olarak açıkladığı Muharrem İnce, gazetecilerin sorularına açıklık getirdi. "Yerel seçimlerin sonrasında tekrardan kurultay çalışması olacak mı?" sorusuna İnce, "Dereyi görmeden paçaları sıvama" sözüyle cevap verdi. Cumhuriyet Halk Partisİzmir İl Örgütü üyeleri, partinin 95'inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na giderek burada çelenk koydu. CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in Ankara'daki programa katılması sebebiyle bulunmadığı etkinliğe, partinin 24 Haziran seçimlerinde çıkartmış olduğu cumhurbaşkanı adayı olarak birçok kişinin oyunu alan ancak seçilemeyen Muharrem İnce, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevini devam ettirmekte olan Aziz Kocaoğlu, bazı ilçe başkanları ve bununla beraber belediye başkanları ile çok sayıda partili yer aldı. İzmir'in kurtuluşunun 96'ncı sene dönümü kutlamalarına katılmak adına şehre gelen ve partisi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda meydana getirilen 95'inci kuruluş sene dönümü programında da yer alan Kurultay olması için çok uzun uğraşlar verse de bir türlü bunu başaramayan Muharrem İnce, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Muharrem İnce Kurultay İçin 'Yerel Seçimden Sonra' Dedi

Ege bölgesinin en kalabalık kenti İzmir'de Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluş yıl dönümü etkinliğinde yer alan, partinin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı olarak açıkladığı Muharrem İnce, gazetecilerin sorularına açıklık getirdi. "Yerel seçimlerin sonrasında tekrardan kurultay çalışması olacak mı?" sorusuna İnce, "Dereyi görmeden paçaları sıvama" sözüyle cevap verdi.

Cumhuriyet Halk Partisİzmir İl Örgütü üyeleri, partinin 95'inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na giderek burada çelenk koydu.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel'in Ankara'daki programa katılması sebebiyle bulunmadığı etkinliğe, partinin 24 Haziran seçimlerinde çıkartmış ğu cumhurbaşkanı adayı olarak birçok kişinin oyunu alan ancak seçilemeyen Muharrem İnce, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevini devam ettirmekte olan Aziz Kocaoğlu, bazı ilçe başkanları ve bununla beraber  belediye başkanları ile çok sayıda partili yer aldı.

İzmir'in kurtuluşunun 96'ncı sene dönümü kutlamalarına katılmak adına şehre gelen ve partisi tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda meydana getirilen 95'inci kuruluş sene dönümü programında da yer alan Kurultay olması için çok uzun uğraşlar verse de bir türlü bunu başaramayan Muharrem İnce, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 07:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0