Ümraniye DuşaKabin

İstanbul tüm ilçelerine ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti veren firmamız, Duşakabin üreticisi myduş firması ile yapmış olduğu bayilik anlaşması ile Ümraniye ilçesine nakliye ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Ümraniye DuşaKabin

İstanbul tüm ilçelerine ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti veren firmamız, Duşakabin üreticisi myduş firması ile yapmış ğu bayilik anlaşması ile Ümraniye ilçesine nakliye ve montaj hizmeti sunmaktadır. Myduş firması Ümraniye de bulunan üretim tesi ve showromu ile nokta duşakabin firmasının Anadolu yakasındaki ana bayii olarak tüm Anadolu yakasına hizmet veren tek yetkili firmasıdır. Uzun yıllar sektrdeki deneyimi ve uzman ekibi ile banyo duşakabin alanında hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatları ile kendisini kanıtlamış olan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Ümraniye Duşakabin modelleri ve fiyatarı

Mika (pleksi) Camlı Teknesiz Duşakabin Fiyatları

Beyaz Profilli (KARE) Duşakabin TL
Mat krom Profilli (KARE) Duşakabin TL
Beyaz Profilli (DÜZ) Duşakabin TL
Mat krom Profilli (DÜZ) Duşakabin  TL
 
Beyaz Profilli (OVAL) Duşakabin TL
Mat krom Profilli (OVAL) Duşakabin TL
Beyaz Profilli ( Menteşeli ) Duşakabin TL
Mat Krom Profilli (Menteşeli) Duşakabin TL

4 MM Temperli Cam Teknesiz Duşakabin Fiyatları

Mat krom Profilli (Şeffaf Camlı) Duşakabin Fiyatı  TL
Parlak krom Profilli (Desenli Camlı) Duşakabin Fiyatı  TL

Lüks Camlı Teknesiz Duşakabin Fiyatları

Parlak krom Profilli (Şeffaf Camlı) Duşakabin Fiyatı  TL
Parlak krom Profilli (Desenli Camlı) Duşakabin Fiyatı  TL

120-200 cm Arası Tüm Ölçülerde fiyatlar geçerlidir. İstanbul' da Ölçü Alımı Nakliye  Ve Montaj ücretsizdir. Fiyatlar Kdv Hariçtir. Diğer illerden verilen siparişler Ambar nakliyesi ile demonte olarak ücretsiz gönderilmektedir.

DUŞAKABİN FİYATLARI

Banyo dekorasyonunda en önemlisi duşakabin ğu işin ustaları tarafından iyi bilinmektedir.  Banyo genişliğinize uygun rahatça duş alabileceğiniz ve banyonuzda bulunan diğer eşyalarınız ile uyumlu olan bir ürün seçmeniz dekorasyon açısından kça önemlidir. web sitesinden banyonuza uygun olabilecek diğer eşyalarınız ile uyumlu banyo ölçülerinize uygun özel üretim duşakabin modellerini karşılaştırarak karar verebilirsiniz. 8 Farklı kategoride yüzlerce modelde her ölçü ve ebat duş kabini üretimi yapan Nokta Duşakabin Firması  duşakabin fiyatlarıkonusunda sektörün en idealı firmasıdır.  TL Den başlayan fiyatları ile her banyo ve her bütçeye uygun duş kabini üretimi yapmaktadır. Üretimi yapmakta ğu ürünler yerli malzeme kullanılarak üretilmekte ve İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan üretici bayilikleri aracılığı ile adrese teslim edilip uzman kadrosu ile montaj işlemi yapılmaktadır.

DUŞAKABİN FİYATLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ucuz duşakabin almak herkesin tabii olan bir hakkıdır, fakat ucuz ama garantisi olmayan, servis ağı bulunmayan, bozulduğunda yedek parça temini zor olan, hatta ithal edilmiş bir ürünü satın almak, "ucuz duşakabin almak değildir. tam aksine kısa zamanla arızalanıp yenisi ile değiştirilince, çok daha pahalıya alındığının kanıtıdır. Firmamız, müşteri taleplerinin ve ihtiyacının ne ğunu yılların verdiği deneyim ile harmanlayarak, yerli bir malzemeden usta bir ekip ile üretmiş ğu ürünlerini, kar marjı düşük tutularak sürümden kazanma anlayışı ile ucuz fiyatlara sizlere sunmaktadır.Piyasada genellikle en ucuz ürünler ithal olan duşa kabinler olup   tl ile  tl arasında genellikle yapı marketlerde satışı yapılmaktadır. Firmamızın üretimini yapmış ğu yerli malzemeden üretilen cam duşakabinler duş teknesi dahil  tl dir. En uygun fiyata ürün almak isteyenler için teknesiz mika camlı duş kabinleri tl fiyata nakliye montaj dahil olarak satılmaktadır. Mika ve cam her iki ürünümüzde yerli malzemeden üretilmekte ve garantilidir.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 13:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0