Ali Koç Reyes Transferinden Utandığını Söyledi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, meydana getirilen bir programa katılarak oldukça önemli açıklamalara yer verdi. Fenerbahçe Başkanı Koç, bu yıl kötü başkanlık meydana getirdiği söyledi ve sezon başında yapılan transferler hakkında açıklamalar yaptı.

Ali Koç Reyes Transferinden Utandığını Söyledi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, meydana getirilen bir programa katılarak kça önemli açıklamalara yer verdi. Fenerbahçe Başkanı Koç, bu yıl kötü başkanlık meydana getirdiği söyledi ve sezon başında yapılan transferler hakkında açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Altyapıda eskiden çok hata gerçekleşmiş. Altyapıyı oturtsam her yıl Devler Ligi'ne gidip faiz yükünden de kurtulursak işler rayına girer. Dereağzı'nda yemekhanede çalışmakta olan adamın 14 yaşındaki erkek çocuğu Porto'da oynuyormuş, halası çocuklar gitmiş oraya. Maaş vermiyorlarmış. Ev kirası ve üstüne  yemek. Onlarca futbolcuyu 'Ya tutarsa' diye alıyorlarmış. Burnumuzun dibindeki çocuğu alıp götürüyorlar" diye söyledi.

REYES VE SLIMANI'Yİ BEN NEREDEN BİLEBİLİRİM?

"Reyes transferinden dolayı büyük utanıyorum. Ama nereden bilebilirdim. 20 yaşında Meksika Milli Takımı'nın kaptanı olarak forma giyen bir oyuncu. Slimani geldiğinde 'En iyi santrfor' diye söylediler. Böyle olacağını nereden bilebilirdim?" ifadelerini kullandı.

KÖTÜ BAŞKANLIK YAPTIM

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Bu yıl kötü başkanlık yaptı diyebilirsiniz. Bu yıl bir sona ersin... Ben bu yıl kötü başkanlık ettim ama ciğeri üç para etmez televizyon yorumcularının ağzına sakız etmem kendimi" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 21:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER