Fenerbahçe’den Kamp Haberleri

Fenerbahçe yorucu bir sezonu geride bırakırken sadece 3 günlük bir dinlenme molası verdi. Dilenme molasında da sürekli Bolu ile oynadıkları hazırlık maçının etkisini üzerinden atamaya çalışan takım oyuncuları, Ersun Yanal’dan çeşitli, uyarılar aldı

Fenerbahçe’den Kamp Haberleri

 

Fenerbahçe yorucu bir sezonu geride bırakırken sadece 3 günlük bir dinlenme molası verdi. Dilenme molasında da sürekli Bolu ile oynadıkları hazırlık maçının etkisini üzerinden atamaya çalışan takım oyuncuları, Ersun Yanal’dan çeşitli, uyarılar aldı. Takımda eksik olan şey, bulmaya çalışan Ersun Yanal, geçen sezonda karşılaştıkları kötü oyun yüzünden takımının canının sıkkın olduğunun altını çizerek, bu döneme daha iyi hazırlandıklarını belirtti. Topuk Yaylası’nda kampa giden Fenerbahçe’nin futbolcuları orada ki programı tamamladıktan sonra da tekrar iki günlük bir izin yaptı.

Tüm tatil boyunca sadece 5 gün izin yapabilmiş olan Fenerbahçe’nin yıldız oyuncuları; İstanbul’ döner dönmez soluğu Fenerbahçe Tesisleri’nde aldı. En özel sezonun bu sezon yaşanacağının altını çizen Ersun Yanal takımı ile iç içe olduğunu ve de hiç bir sorunun olmadığını vurgularken bu haberin üstüne gidiyor. Özel bir ilgili duyulan Fenerbahçe maçları, ve de maç izleme keyfinden vazgeçemeyenlerin de ilk tercihi oluyor.

Fenerbahçe’de Yenilikler

Fenerbahçe’de sezon başından beri beklenen yeniliklerin ne olacağı merakla beklenirken; canlı bahis anlamında büyük sürprizler olacak gibi görünüyor. En yeni şey ise; Fenerbahçe’de maçlar öncesinde uygulanacak olan antrenmanlar oldu. Bu antrenmanlar sonucunda farklı bir taktik geliştiren Yanal, takımını yalnız bırakmıyor. Akıllara gelen ilk şey ankara ise platformlarında da çok konuşulan; Fenerbahçe’nin yeni isimler ile anlaşacağı yönünde çıkan dedikodular.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0