Galatasaray Kaptanları Maç Sonrası Ortak Açıklama Yaptı

Galatasaray Kaptanları Maç Sonrası Ortak Açıklama Yaptı

Galatasaray Kaptanları Maç Sonrası Ortak Açıklama Yaptı

 

Alınan bu kötü skorun üzerinden eleştirilere karşı üç kaptan birden kameralar karşısına geldi. Kendilerine yönelen eleştirilere cevap verdiler. İlk olarak Selçuk İnan, "Takım olarak çok yaşadığımız bir durum değil ama bundan kötüsünü de gördüm Galatasaray'da. Çok üzgünüz, bir şeyler söylemek de zor ama kesin bir şey var, kötü durumdayız. Oyuncu grubu olarak sorumluluğu üzerimize alıyoruz. Biz Galatasaray'da asla pes etmedik. Taraftarlarımızdan bu durumu yaşattığımız için, hem ligdeki durum, hem de Şampiyonlar Ligi'ndeki durum bize yakışmıyor, özür diliyoruz. Bunu düzeltecek olan da biz oyuncu grubuyuz. Galatasaray'ı layık olan yere taşıyacağız, bundan emin olsun taraftarlar" dedi. Betpas herkesin hayranı olacağı bir platform.

Selçuk’tan Sonra Sözü Muslera Aldı

Kötü oyunun farkında olan isimler taraftara karşı samimi açıklamalarda bulundu. Bu yıl kurtarışları il taraftarın en çok sevdiği isim olan Muslera’da konuştur. Muslera, "Biz burada daha kötü, daha zor durumlar yaşadık, biz bu durumdan çıkarız. Geçen seneyi kimse unutmasın, kimin şampiyon olduğunu herkes gördü. Burada ne yöneticilerin, ne antrenörlerin suçu var, bu bizim suçumuz. Herkes bunu biliyor. Galatasaray'ın ne kadar tehlikeli olabileceğini herkes biliyor, ligdeki puan durumuna bakıldığında çok abartılı fark yok. Biz bu duruma getirdik, buradan çıkacağız” sözleri ile duruma açıklık getirdi. Betpas fırsatlarını kesintisiz yaşama şansı sizi bekliyor.

Son Olarak Ryan Donk Açıklama Yaptı

Üç kaptanın yapmış olduğu açıklamalar dikkat çekici oldu. Son sözü ise Ryan Donk aldı. Takımın içinde bulunduğu durum ve kaybedilen puan hakkında konuştu. Ryan Donk, "Maçtan sonra kendi aramızda konuştuk, Galatasaray son 5 dakika böyle maç veremez. Herkesin ne hata yaptığını kendine sorması lazım. Birlik ve beraberlikle biz bu durumdan çıkarabiliriz. Buraya gelen, destek veren taraftarlarımızı daha çok mutlu etmemiz gerekiyor” sözleri ile durumu anlattı. Bir maç sonrası üç kaptanın bir arada çıkarak, sorulara yanıt vermesi de uzun süredir yaşanmayan ilginç bir olay olarak kayıtlara geçti.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2019, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER