Kocaman’ın Hışmı! “Bu Futbolla Şampiyon Olamayız”

Alanyaspor maçında 2-0 galibiyetle önde olan futbolcular sevinç yaşarken, Aykut Kocaman’ın sert uyarısıyla karşılaştı.

Kocaman’ın Hışmı! “Bu Futbolla Şampiyon Olamayız”

Alanyaspor maçında 2-0 galibiyetle önde olan futbolcular sevinç yaşarken, Aykut Kocaman’ın sert uyarısıyla karşılaştı.

Başakşehir’le yapılan karşılaşmada kusursuz bir oyun sergileyen Fenerbahçe 2-0 galibiyetle dönerken, Aykut Kocaman da Abdullah Avcı’ya karşı yaptığı taktiklerin tutması sebebiyle 3 puanın baş mimar olarak görülmüştü.

Alanyaspor’la yapılan maçta ise rahat bir galibiyet alınsa da ilk yarı sergilenen performanslar teknik heyeti tedirgin etti. Karşılaşmanın devre arasında soyunma odasına 2-0 önde buca eve gelen ğu için sevinçle giren futbolcular teknik direktör Kocaman’ın tepkisiyle karşılaştı.Futbolcuları sert şekilde uyaran Kocaman, “Bu futbolla şampiyon olamayız. Kendinize gelin. Bir geçen hafta oynadığımız oyuna bir de bugünkine bakın. Rakibe bu kadar pozisyon verirsek, oyun planından bu kadar uzaklaşırsak, bugün olmazsa başka bir rakip cezamızı keser” ifadelerini kullandı. Hayli sinirli olan Kocaman, maçın ardından sakinleşerek futbolcuları daha yumuşak bir üslupla telkin etti.

Futbolcular Kocaman’a Hak Verdi

Yalnızca 45 ve 65. dakikalar arasında doğru oynadıklarını belirten teknik direktör, şampiyonluk yarışında artık zorlu sürece girildiğini ve bu şekilde konsantrasyon eksikliğine yer olmadığını vurguladı. Özellikle maçın devre arasında aldıkları tepkiye şaşıran futbolcular daha sonra Kocaman’a hak verdi. Sert uyarının etkisiyle ikinciye yarıya daha etkili başlayan oyuncular, karşılaşmanın ikinci yarısında hiç pozisyon vermediler.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0