Okay Yokuşlu İçin West Bromwich İddiaları

Zirve mücadelesi içerisinde üst üste aldığı beraberlik ve son hafta sahasında kaybettiği maç sonucunda bir hayli uzak kalan Karadeniz ekibi Trabzonspor, Premier Lig temsilcilerinden West Bromwich'in Okay Yokuşlu için meydana getirdiği transfer teklifi değerlendirme kararı aldı. Bordo-Mavililer, 8 milyon Euro ödeme planları yapan İngiliz ekibiyle anlaşmanın hesapları içerisine girdi.

Okay Yokuşlu İçin West Bromwich İddiaları

Zirve mücadelesi içerisinde üst üste aldığı beraberlik ve son hafta sahasında kaybettiği maç sonucunda bir hayli uzak kalan Kara ekibi Trabzonspor, Premier Lig temsilcilerinden West Bromwich'in Okay Yokuşlu için meydana getirdiği transfer teklifi değerlendirme kararı aldı. Bordo-Mavililer, 8 milyon Euro ödeme planları yapan İngiliz ekibiyle anlaşmanın hesapları içerisine girdi.

Burak Yılmaz, Jose Sosa, Kucka gibi yıldız futbolcuların dışında umut vaat eden genç yeteneklerden olan Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür ve Okay Yokuşlu gibi oyuncuları kadrosunda tutan Trabzonspor'da yeni sezon çalışmaları şimdiden start aldı. Rıza Çalımbay liderliğinde de beklentileri karşılayamayan Fırtına, bazı futbolculara gelen teklifleri değerlendirmeye aldı. Bu oyunculardan biri de Okay Yokuşlu .

2015-16'nın başında Spor Toto Süper Lig temsilcilerinden Kayseri'den takıma dahil olan Okay Yokuşlu için West Bromwich, Trabzon'un kapısını çalmıştı. Bordo-Mavililer ise devre arasında futbolcu satmayacaklarını ve ikinci devre zirve yarışma ortak olacak bir ekip meydana getireceklerini iletip İngiliz takımına "Sezon sonunda görüşelim" cevabını vermişti. Ancak Türkiye Kupası'ndan elendikten sonra Spor Toto Süper Lig'de de yarışa ortak olamayan ve sezon ortasında hedefsiz duruma gelen Trabzonspor'da yönetim, Okay adına gelen transfer teklifini kabul etme kararı aldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0