Rus Milyarder Roman Abramovic, Karşıyaka'ya Talip Oldu

İngiliz ekibi Chelsea'nin Rus sahibi Abramovic, borçlarını ödeyemediği için batma noktasına gelen İzmir ekibi Karşıyaka'ya talip oldu.

Rus Milyarder Roman Abramovic, Karşıyaka'ya Talip Oldu

İngiliz ekibi Chelsea'nin Rus patronu Roman Abramovic, son seneler de borçlarını ödeyemediği için adeta batma noktasına gelen İzmir ekibi Karşıyaka'ya talip . Uzun süredir borç batağında olan kulübe en son geçtiğimiz haftalarda yine borçları sebebiyle puan silme ve hatta küme düşürme tehlikesi ile karşı karşıya gelirken, taraftarının desteği ile bu durumdan ucuz kurtulan Karşıyaka'ya şuan dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Roman Abramoviç talip !

Türkiye'ye yatırım yapma isteği yıllardır devam eden Rus dolar milyarderi yakın zaman içerisinde Muğla'da bulunan Karaca Adasına talip olmuş , ada için 35 milyon dolardan fazla bir teklifte bulunmuştu.

TEKLİF EDİLEN RAKAMIN REDDEDİLMESİ ZOR

Yıllardır İngiltere Ligi takımlarından Chelsea'nin de sahibi olan Roman Abramoviç,  Türkiye'nin en iyi taraftar gruplarından birine sahip olan Karşıyaka'yı gözüne kestirdi. Son senelerde maddi sıkıntılardan bir türlü kurtulamayan Karşıyaka kulübüne, Roman Abramoviç'in geri çevrilmesi zor bir teklif yaptığı ve redlmesi zor bir teklif ğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0