Öne Çıkanlar FB TV domates İstanbul İstatistik Ofisi Samsun Kasaplar Odası demir dışı metaller

Bu haber kez okundu.

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan maçların sonuçları

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci ehemmiyetli organizasyonunda 3. ön üzüntüye turu rövanş mücadeleleri bitti. Bu turdaki tek Türk temsilcisi Fenerbahçe, 2-1 kazandığı ilk mücadelenin rövanşında, misafir ettiği Avusturya ekibi Sturm Graz ile 1-1 berabere kalarak play-off turuna bornova escort.

Türk hakem Ali Palabıyık'ın yönettiği Rusya'nın Saint Petersburg şehrindeki Yeni Zenit Stadyumu'nda oynanan mücadelede misafir ekip İsrail temsilcisi Bnei Yehuda, 67'nci dakikada Almog Buzaglo'nun golüyle mücadeleden 1-0 galip ayrıldı. Zenit dış sahadaki ilk mücadelesi 2-0 kazanması nedeniyle tur atlayan taraf buca eve gelen escort.

Ulusal futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun 65. dakikada oyuna dahil buca eve gelen escortğu mücadelede İtalya temsilcisi Milan, konuk ettiği Romanya'dan Universitatea Craiova'yı Giacomo Bonaventura ve Patrick Cutrone'nun golleriyle 2-0 yenerek üst tura çıktı.

 

Kıbrıs Rum Kesimi'nden AEK Larnaca ve Apollon, Makedonya'dan Shkendija, Hırvatistan'dan Dinamo Zagreb, Hajduk Split ve Osijek, Sırbistan'dan Kızılyıldız, Ukrayna'dan Olexandriya, Macaristan'dan Videoton, Yunanistan'dan Panathinaikos ve PAOK, İsveç'ten Östersunds, Rusya'dan Krasnodar, Portekiz'den Maritimo ve Braga, Hollanda'dan Utrecht, Arnavutluk'tan Skenderbeu, Avusturya'dan Altach, Danimarka'dan Midtjylland, Fransa'dan Olympique Marsilya, İngiltere'den Everton, İspanya'dan Athletic Bilbao, İsrail'den Maccabi Tel-Aviv, Slovenya'dan Domzale play-off turuna kalan diğer takımlar buca eve gelen escort.

Alınan sonuçlar şöyle:

Dinamo Minsk (Belarus) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-1 (0-2)

Shkendija (Makedonya) - Trakai (Litvanya): 3-0 (1-2)

Odds (Norveç) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan): 0-0 (1-2)

Zenit (Rusya) - Bnei Yehuda (İsrail): 0-1 (2-0)

Sparta Prag (Çekya) - Kızılyıldız (Sırbistan): 0-1 (0-2)

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Aberdeen (İskoçya): 2-0 (1-2)

Olexandriya (Ukrayna) - Astra (Romanya): 1-0 (0-0)

Videoton (Macaristan) - Bordeaux (Fransa): 1-0 (1-2) 

Gebele (Azerbaycan) - Panathinaikos (Yunanistan): 1-2 (0-1)

Fola (Lüksemburg) - Östersunds (İsveç): 1-2 (0-1)

Fenerbahçe - Sturm Graz (Avusturya): 1-1 (2-1)Lyngby (Danimarka) - Krasnodar (Rusya): 1-3 (1-2)

Maritimo (Portekiz) - Botev (Bulgaristan): 2-0 (0-0) 

PAOK (Yunanistan) - Olimpik Donetsk (Ukrayna): 2-0 (1-1)

Skenderbeu (Arnavutluk) - Mlada Boleslav (Çekya): 2-1- penaltılarda 4-2 (1-2) 

 

Lech (Polonya) - Utrecht (Hollanda): 2-2 (0-0)

Altach (Avusturya) - Gent (Belçika): 3-1 (1-1) 

Hajduk Split (Hırvatistan) - Brondby (Danimarka): 2-0 (0-0)

Midtjylland (Danimarka) - Arka (Polonya): 2-1 (2-3) Oostende (Belçika) - Olympique Marsilya (Fransa): 0-0 (2-4) 

Ruzomberok (Slovakya) - Everton (İngiltere): 0-1 (0-1)

Milan (İtalya) - Universitatea Craiova (Romanya): 2-0 (1-0)

Athletic Bilbao (İspanya) - Dinamo Bükreş (Romanya): 3-0 (1-1)

Osijek (Hırvatistan) - PSV (Hollanda): 1-0 (1-0)

Panionios (Yunanistan) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail): 0-1 (0-1)

Domzale (Slovenya) - Freiburg (Almanya): 2-0 (0-1)

Braga (Portekiz) - AIK (İsveç): 2-1 (1-1)

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.