Aynı Tema Farklı Özellikler: PVP Serverler

Son dönemlerin en yaygın olarak oynanan online oyunlarından biri olan Metin 2, yayın hayatına 2005 yılında başladı, orijinal oyun üzerinden özellik değişimi yapılarak tasarlanan metin2 pvp serverler ortaya çıktı

Aynı Tema Farklı Özellikler: PVP Serverler

Son dönemlerin en yaygın olarak oynanan online oyunlarından biri olan Metin 2, yayın hayatına 2005 yılında başladı. Orijinal oyunun birçok farklı dilde yayınlanmasından sonra, orijinal oyun üzerinden özellik değişimi yapılarak tasarlanan metin2 pvp serverler ortaya çıktı. Orijinal oyunun buca eve gelen kça zor olması ve ciddi emek istemesi oyuncularının büyük bir kısmını pvp serverler için harekete geçirdi.

Öncelikli olarak serverler ile ilgili bilinmesi gereken ilk şey; düello serverleri ve emek serverleri olmak üzere ikiye ayrıldığıdır. Düello serverlerinde oyuncuların ihtiyacı olan her türlü item ve özellik oyunun başında karakterlere verilir. Emek serverlerde ise durum daha farklıdır. Oyuncu orijinal Metin 2 kadar olmasa da bu serverlarda da emek ve vakit harcamak durumundadır. Serverların bir diğer avantajı ise orijinal oyundan farklı olarak daha fazla oyun haritası ve bölgesi barındırmasıdır. Değerli item veren canavarların bulunduğu bu haritaların oyuncular arası rekabeti arttırarak oyun zevkini yükselten en temel etmenlerin başında gelir. Son olarak serverlerde para kasmak ve karaktere item almak orijinal oyuna göre daha kolaydır.

Kaynak: https://www.yenipvpserverlar.com

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2017, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0