Benzin İstasyonu

Benzin İstasyonu

Ekonomik olarak zorlu bir süreçten geçen dünya ile birlikte Ülkemizde bu durumdan nasibini almıştır. Böyle zamanlarda aile bütçesini korumak ve geleceğe yatırım yapabilmek amacı ile bazı tasarrufların yapılması son derece doğaldır. Bu yazımızda tasarruf tedbirlerinden olan indirimli akaryakıt alma yolunu sizlere göstereceğiz.

OPET, ülkemizde en çok ilgi gören istasyonlara sahiptir. Hem yakıtlarının kalitesi hemde motoru koruması nedeniyle birçok insan buradan alışveriş yapar. OPET taşıt tanıma sistemi ile birlikte alacağınız yakıtlardan ekstra indirim kazanmak ister misiniz? Eğer cevabını evetse bu kartı almanın yolunu sizleri sitemize davet ederek göstereceğiz. Sadece birkaç dakikalık işlemlerden sonra sizlerde OPET kart sahibi olabileceksiniz.

Dijital benzin istasyonu projesi sadece OPET tarafından uygulanmaktadır. Taşıt tanıma sistemini sürekli büyük şirketler kullansa da artık bireysel olarak da büyük avantajları olan bu kartı sizlerde almalısınız. Günümüzde araç kullanımı o kadar yaygın hale gelmişken pahalı mazot alımlarına dur demek tamamen sizin elinizdedir. Yakıtta hem kaliteli hemde uygun fiyatlar arıyorsanız eğer hemen bir taşıt tanıma kartı almak için başvuru yapmalısınız.

Başvuru zamanı olarak birkaç dakikanızı alan küçük işlemlerle gerçekleşmektedir. Bu işlemlerden sonra 3 – 5 gün içerisinde indirimli mazot alabileceğiniz anahtarlık size ulaşmaktadır. Bu anahtarlıkla birlikte petrol istasyonlarında beklemeye son vereceksiniz. Para al, para ver gibi işlemlere elveda diyeceksiniz. Hatta bu işlemler için sıra bekleyerek kaybettiğiniz vakitte tamamen sizin olacak. Gördüğünüz gibi hiçbir eksi yanı olmayan bu uygulamadan yararlanmakta son derece basittir. Avantajlı akaryakıt pompa fiyatları üzerinden sistem tarafından düşürülen pay sonrasında direkt olarak hesabınıza etkiyecektir. Böylelikle ilk alışverişinizle birlikte bu fiyat indirimlerinden yararlanmaya hemen başlayacaksınız.

FULLE GİTSİN UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 11:02

Yunus

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER