Bgrfilo Uzun Dönem Kiralama İmkanı Sunuyor

Bgrfilo Uzun Dönem Kiralama İmkanı Sunuyor

Bgrfilo Uzun Dönem Kiralama İmkanı Sunuyor

12 ay araç kiralama fiyatları konusunda en nitelikli hizmet veren firmalar arasında yer alıyor. Nitelikli erişim adımları, araçların kusursuz bir biçimde belirtilen adrese gönderilmesi gönderim öncesinde gerekli olan tüm cihaz kontrollerinin yapılması verimliliği artıran temel hususlar arasında bulunuyor! 

Araç Filosu Yenilenmeye Devam Ediyor!

Araç kiralama filo erişim adımlarına bakıldığı zaman her kurumun kendi istek ve beklentilerine uygun bir sistem oluşturulması için özel bir alt yapı şekillendirilmiştir. Siz de verimliliği sorunsuz bir şekilde en yüksek dereceye çıkartmak adına doğru noktadasınız. Bgrfilo müşteri memnuniyeti konusunda en hassas olan firmalar arasındadır. 

Araç Verimliliği Göz Dolduruyor!

Araçların filo kiralama adımlarının sonrasında kişilere ulaştırılması için özel bir sistem geliştirilmiştir. Bu sistem sizin için yüksek verimliliğin de adresi olacaktır. Araçların belirttiğiniz adrese gönderilmesinin hemen öncesinde bakım onarım ve temizlik adımları tamamlanır. Bakım onarım ve sigorta konusunda eksikliği olan araçlar kesinlikle firmalara gönderilmez. Müşteri memnuniyetini olumsuz yönde etkileyecek tek bir durumun dahi meydana gelmemesi için uygun alt yapı şekillendirilmiştir. 

Araç Filosuna Yatırım Sürüyor!

Araç filosu yapılan son yatırımlar ile beraber %30 oranında genişlemiştir. Bu şekilde araç seçim ve memnuniyet süreci sizin için çok daha verimli ve sorunsuz bir hal alacaktır. Araçların kiralanma sürecinde aplikasyon kullanılması için de girişimler sürüyor. Tüm bu girişimlerin etkisini 2021 senesinde göreceksiniz!

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0