Bulaşık Makinesi Arızası İçin Doğru Servis Seçimi

Bulaşık Makinesi Arızası İçin Doğru Servis Seçimi

Bulaşık makineleri sayesinde mutfaklardaki en önemli iş yüklerinden birisi olan bulaşık yıkama işlemlerini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Bulaşık makinelerinin geniş kapasiteleri ile en yoğun bulaşıklarda dahi son derece hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde yıkama gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bulaşık makinesinin teknolojisini yakından tanıyan alanında uzman ve deneyim sahibi olan teknik uzmanları, bulaşık makinesi arızaları durumunda kullanıcıya profesyonel destek sağlıyor. Bulaşık makinesinin kullanım hatalarından, çevresel koşullardan, yoğun kullanımlardan ve daha farklı pek çok etkenden dolayı ortaya çıkabilecek arızalanmalar için hızlı ve etkin çözümler sağlanabiliyor.

 

Bulaşık makinesi alanında yaşanan hızlı gelişmeler ile sürekli olarak yeni özellik ve teknolojilere sahip olan modellerin piyasaya çıkıyor olması kapsamında merkezi tarafından servis altyapısında mevcut yeni teknolojilere entegrasyon etkin bir şekilde gerçekleştiriliyor. Böylelikle bulaşık makinesinin modeli ister daha önceki nesillerde olsun, ister de en yeni nesillerde olsun fark etmeksizin en hızlı şekilde ilgili arızasına ilişkin olarak profesyonel servis müdahaleleri gerçekleştiriliyor. Bulaşık makinesinin arızasına ilişkin olarak gerekli ekipmana sahip olan uzman personeller, yerinde müdahale uygulamalarını yerine getirerek, makinenin onarımını kısa süre içerisinde eve gelen layabiliyor. Ancak bulaşık makinesinin kartı gibi elektronik temelli bazı arızalanmalarda ve ilgili parçalarda sökme işlemi uygulanarak, servis merkezinde daha kapsamlı bir onarım müdahalesine alınması gerekli olabiliyor.

 

Bu gibi durumlar halinde sökülen bulaşık makinesi parçası tam donanımlı ve modern sistem yapısına sahip olan merkezine getirilerek, burada onarım işlemleri gerçekleştiriliyor. Daha sonra kısa süre içerisinde onarılan parça yerine takılarak, makinenin yeniden tüm bulaşıkları en yüksek kalite ve performansta yıkayabilir duruma gelmesi sağlanıyor. Onarımın mümkün olmadığı arızalı parçalar ile ilgili olarak parça değişim işlemleri uygulanıyor. Üstelik bunun içinde orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştirildiğinden çok daha yüksek dayanıklılık ve fonksiyonellik elde edilebilmesi sağlanabiliyor. Bu şekilde uygulanan parça değişimleri durumunda ise bulaşık makinesinin değişen parçasının arızalanması halinde en kısa süre içerisinde onarım ve yeniden değişim işlemi 1 yıllık olacak şekilde servis bünyesinin garantisi altında bulunuyor. Bu gibi tüketici odaklı hizmet anlayışları ile bölge genelinde dünya standartlarında bulaşık makinesi servisi hizmetlerinden yararlanabilme imkanı veriyor.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2018, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0