Chipsatisi.com Hakkında

Chipsatisi.com Hakkında

Chipsatisi.com Hakkında

Günümüzde hem ülkemizde hem de dünyada neredeyse her eve bilgisayar girdiğini ve bilgisayarların her dakika hayatımızda yer almaya başladığını söylemek mümkündür. İnsanların gün içinde kendilerine ve eğlenmeye zaman ayımaları da gerekmektedir. Bilgisayarlar günümüzde bu amaç için de sık şekilde kullanılmaktadır. İnternet üzerinden oynanan oyunların sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Böylece insanlar zaman geçirme ve eğlence amaçları için de ilk olarak bilgisayarlardan yararlanır hale gelmiştir. Günümüzde internet üzerinde Türkiye’de en çok oynanan oyunlar arasında, Zynga Poker ve Okey 101 Plus gibi oyunlar bulunmaktadır. Bizler, ülkede popüler olan oyunlara yönelik satışlar yapmaya 2002 yılında başladık. O zamanların en popüler oyunu konumunda olan Knight Online için gold bar satışı yapmak, alandaki ilk tecrübemizdi. Bu oyunu oynamakta olan birçok insan hizmetimizden memnun kaldı. Bu sektörde faaliyet göstermeye yıllarca devam ettik, şimdi de Zynga Poker gibi oyunlar için yapmaktayız.

Müşteriler Kendilerini Güvende Hissediyor

Sitemizde sizlere hizmet verirken en çok dikkat ettiğimiz nokta kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Buna ne kadar dikkat ettiğimizi, sitemize girdiğiniz ilk anda anlayabilirsiniz. Sitemiz, sizlerin daha rahat dolaşması ve aradığı şeyi en kısa sürede bulması için, oldukça basit şekilde dizayn edilmiştir. Sitemiz aracılığı ile daha kolay şekilde oynayabileceğiniz birçok oyun mevcuttur. Bunların en popüleri olan Zynga Poker için yaptığımız chip satışı işlemine sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizi kullanan müşterilerin tamamı, aldıkları hizmetten memnundur ve kesinlikle beklemedikleri şekilde gelişen bir olayla karşılaşmamıştır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, kendimizi devamlı olarak yenilemeye ve geliştirmeye çalışmaktayız.

Farklı Ödeme Yöntemleriyle 7/24 Hizmet

İnternet üzerinden chip satışı yapan sitelere yönelik, kullanıcıların birçok şikayeti bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise aktarım saati problemidir. Aktarım saati problemi, temel olarak, sitelerin 7/24 hizmet vermemesinden kaynaklanmaktadır. Siteler sürekli olarak aktif olmadığında, manızdan sonra chipler hemen elinize geçmez, sitenin yeniden aktif olması gerekir. Biz bu problemi çözmek için sitemizi, 7/24 chip satışı yapar bir hale getirdik. Böylece, hiçbir şekilde aktarım süresi beklemenize gerek kalmaz. Sadece, günün yoğunluğuna bağlı olarak chiplerinizin eline geçmesi 5-15 dakika arasında alabilmektedir. Ayrıca, sitemizin online destek hattı da 7/24 hizmet vermektedir. Kafanıza takılan bir şey olursa ya da satın alma işlemi sırasında bir problem yaşarsanız, alacağınız destek ile kısa sürede bu problemi çözebilirsiniz.

Sitemizin size sağladığı kolaylıklardan birisi de, tek bir ödeme yöntemi değil, birçok farklı ödeme yöntemini size sunuyor olmasıdır. Kredi kartı ile online ödeme yönteminin yanı sıra, banka hesabına havale yöntemi, kripto para ile ödeme, papara ile ödeme gibi yöntemlerde mevcuttur.

Üye Olmadan Alışveriş

Zynga Poker Chip satan birçok site sizden alışveriş yapabilmeniz için üyelik istemektedir. Ancak sitemizde sağ üst köşede yer alan ¨Üyeliksiz Sipariş Ver¨butonu sayesinde sizde  ürününü üye olmadan sipariş edebilirsiniz. Üyeliksiz sipariş ver butonuna bastıktan sonra açılan sayfadan ödeme yöntemini seçtikten sonra Ad – Soyad, Tc kimlik numarası son 5 hanesi ve telefon bilgilerini girmelisiniz. Ardından Facebook’ta kullandığınız E-mail adresinizi ve bu e-mailin bağlı olduğu Facebook hesabınızın şifresini girmelisiniz. Ardından ödemek istediğiniz tutarı girmelisiniz. Bu tutara karşılık chip miktarı hemen yazacaktır. Ardından sipariş oluştur diyerek işleminizi sonlandırmalısınız.

Üye olmadan zynga poker chip alışverişi yapılabilse de birçok kişi daha fazla üründen faydalanmak ve işlemlerini anlık olarak takip edebilmek için üyelik oluşturuyor. Üstelik kayıt olduktan sonra yaptığınız alışverişlerde bonus kazanabileceğinizi ve bunları biriktirip alışveriş yapabileceğinizi de unutmayınız.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 20:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0