Dekoratif Fıskiye Sistemleri

Dekoratif Fıskiye Sistemleri

Dekoratif Fıskiye Sistemleri

Düğün, nişan, açılış töreni, gece eğlenceleri ve daha pek çok organizasyonlar için dekoratif fıskiye sistemleri vazgeçilmez olmayı sürdürüyor. Unutulmaz bir ambians yaratmak adına  ve dekoratif fıskiye sistemleriyle sıra dışı dış mekanlar oluşturmak sizin elinizde.

Yenilikçi yaklaşım doğrultusunda birbirinden farklı fıskiye sistemi dekorasyonu gerçekleştiriliyor:

  • müzikli danslı fıskiye sistemleri

  • küre model fıskiye sistemleri

  • volkan fıskiye sistemleri

  • köpük fıskiye sistemleri

  • zambak fıskiye sistemleri

ve daha pek çok dekoratif modelleri yer alıyor. Her türlü organizasyon için vazgeçilmez dekorasyon modeli yer alarak anı ölümsüz kılmak adına dış mekan atmosferini sıra dışı hale getirmek amaçlanmaktadır.

Müzikli Danslı Fıskiye Sistemleri

Çeşitli organizasyonlar için özel dekorasyon tercihi olarak dekore edilir. Ortamın ritmini yakalatacak müzik ve dans eşliğinde sıra dışı bir fıskiye şöleni yaşamaya hazır olun. Ambiansı tamamen farklı kılacak ve ritmik dansıyla göz dolduran fıskiyeler nişan törenleri, konserler, spor müsabakaları öncesi gösteri etkinlikleri gibi farklı organizasyonlar için dekore ediliyor.

Küre Model Fıskiye Sistemleri

LED aydınlatma özelliğiyle sıra dışı ve fıskiye sistemleri arasında küre modeli de yaygın olarak dekore edilenler arasında yer alıyor. Küre model rengarenk suyun yüzeyde meydana getirdiği ritmik raks ve duruşuyla izleyicilere sıra dışı görsel şölen ziyafeti sunuyor.

Volkan Fıskiye Sistemleri

Volkan patlamasından esinlenilerek tasarlanmış dekoratif fıskiye sistemidir. Süs havuzlarında da yaygın olarak tercih edilen bu fıskiye modeli ortamın dinamizmini arttırıcı özelliğiyle her açıdan öne çıkıyor. Fıskiye sistemi rengarenk renk seçenekleriyle mor, mavi, kırmızı ve beyaz renkleriyle eşsiz bir armoni yaratıyor.

Köpük Fıskiye Sistemleri

Ruhunuzu dinlendirecek şırıl şırıl akan bir su sesine kendinizi vereceğiniz köpük fıskiye sistemi modelleri arasında yer alır. LED aydınlatma sistemi olan modeliyle de sıra dışı bir armoni yaratıyor.

Zambak Fıskiye Sistemleri

Zambak modelinden esinlenilerek oluşturulmuş sıra dışı fıskiye sistemidir. LED ışıklandırmasıyla geceye tamamen fark yaratacak bir ambians katacaktır. 

Fıskiye sistemi modelleriyle çeşitli organizasyonlara suyun doğal estetik duruşundan hareketle renk katılıyor. Bu sayede fıskiye modelleriyle suyun renkten renge şekilden şekle bürünen eşsiz kıvrımlarına ve raksına onlarca farklı çift gözün adeta hayran kalacağı fıskiye sistemi dekorasyonuna yer veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 22:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0