Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Antalya dış cephe temizliği alanında faaliyet gösteren işletmeler, işlerini hiçbir şekilde şansa bırakmaz. Gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptirler. Hem müşteri memnuniyetini hem de çalışanlarının güvenliğini ön planda tutarlar. Bu açıdan bakıldığı zaman profesyonel bir anlayışla faaliyet yürütürler. Siz de, artık temizlenmesi gereken binanın dış bölümü için hemen bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz. 

Sulu Sistem

Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde dış cephe temizliği Antalya firmaları yeni birçok sistem kullanmaya başlamışlardır. Bunlardan birisi sulu sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için karbondan yapılmış olan iskeleler kullanılır. Böylelikle yüksek katlı binalara ulaşmak çok zor olmaz. Bunun sonrasında özel bir biçimde hazırlanmış olan deterjanla ilgili yerler temizlenir. Hem cam hem de diğer alanlarda bunun gerçekleştirilmesi mümkündür. Durulama işlemleri ise tazyikli su ile olur. Bu şekilde bina yeni inşa edilmiş gibi parlamaya başlar.

Klasik Sistem

Kurumsal temizlik firmaları bu sistemin yanı sıra daha eski olan ve artık klasik hale gelmiş başka bir yöntemi daha tercih ediliyorlar. Bunun için genellikle vinç üstüne bir personel çıkmaktadır. Yanında temizlik malzemeleri bulunur. Hemen camın olduğu yere uygulama yapılır. Ardından da bir çek çek yardımıyla sıvılar toplanır. Camlar ışıl ışıl parlamaya başlar. Bu işlem sırasında her türlü güvenlik tedbiri alınmıştır. Böylelikle olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçilir. Fiyatlar ise çok uygundur.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 20:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0