Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik Sigara ve Nargile

Elektronik sigaradan yüksek buhar performansı ve aroma tadı almak için, mod cihazın sahip olması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Dolayısıyla sahip olduğunuz elektronik sigaradan yoğun buhar ve aroma keyfi almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar söz konusudur. Örneğin  ve  olarak tanımlanan ve kullanımı her geçen gün giderek yaygınlaşan bu mod cihazlar, cazibeleriyle de pek çok kişini elektronik sigara kullanmaya başlamasına vesile olmaktadır.

Elektronik sigara ve elektronik nargile esasında hemen hemen aynı şeydir. E-sigara ve vaping dünyasında tecrübeli olan profesyonel kullanıcılar, bu iki cihaz arasındaki temel farklılıklar hakkında detaylı bilgiye sahiptir.

Elektronik Sigara ve Nargile Aynı Mıdır?

E-sigara sektöründe faaliyetlerini sürdüren markalar birbirinden farklı kullanıcı taleplerine göre en iyi performansı ortaya koyan elektronik sigara modelleri ve mod cihazlarını satışa sunmaktadır. Bu cihazlar genel olarak buhar performansı doğrultusunda birbirinden farklılaşmaktadır. Örneğin sigara içim hissini en iyi veren e-sigara cihazları boğaz çekimine imkan veren 20 watt seviyesinden daha düşük enerji kullanımına sahip cihazlarken, nargile içimine benzeyen ve kullanıcılarına ciğer çekimi yapma imkanı sunan mod cihazlar ise sektörde elektronik nargile olarak tanımlamaktadır.

Elektronik nargileler 20 watt üzeri enerji kapasiteleriyle likit tankı içinde bulunan likidin çok daha kuvvetli bir şekilde ısıtılmalarını sağlayarak yoğun buhar elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sebeple ciğer çekimine çok daha uygundur.

Kaynak: https://www.angelvape.co/

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0