Huawei P30 Videosu Paylaşıldı

Çinli şirketlerden olan Huawei'nin merakla açıklanması düşünülen telefonu Huawei P30 serisi hakkında yepyeni ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Huawei P30 Videosu Paylaşıldı

Çinli şirketlerden olan Huawei'nin merakla açıklanması düşünülen telefonu Huawei P30 serisi hakkında yepyeni ayrıntılar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. İlk resmi videosu yayınlanan Huawei P30 özellikleriyle büyülüyor.

Son zamanlarda çıkardığı cihazlarla akıllı telefon piyasasında önemli yer olan Huawei, Mate 20 Pro ile birlikte kullanıcıların beğenisini elde etmeyi başarmıştı. Çinli şirket şimdi de Huawei P30 serisiyle dikkatlerini üstüne toplayacak gibi duruyor. Bu ayın bitiminde tanıtılması beklenen Huawei P30, Paris'te yapılacak etkinlikte görücüye sunulacak.

Lansmana sayılı zaman kala Huawei'den kısa bir tanıtım videosu yapıldı. Yayınlanan videoda kamera özellikleri ön plana gelirken kullanılan ay ayrıntısı cihazın yakınlaştırma özelliği konusunda başarılı olacağını ortaya koyuyor. Bununla birlikte videoda kullanılan hoparlör ve ses dalgaları ile alakalı efektler iyi bir sistemin işaretçisi oluyor.

 

Aynı zamanda yayınlanan tanıtım videosunda yer alan 3D modellemeler yüz tanıma teknolojisi hakkında da fikir sağlıyor. Daha çok kamera teknolojisiyle ön plana gelen P serisinin kça başarılı resimler çekeceği muhtemel gözükürken Huawei P30'un süper yakınlaştırma özelliğine sahip dörtlü kamerayla geleceği ortaya atılanlar arasında yer ediniyor. Merakla beklenen Huawei P30 serisi 26 Mart tarihinde karşımıza resmen çıkmış duruma geçecek.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER