Konya Eae ARGE Projelerine Öncülük Ediyor

Konya Eae ARGE Projelerine Öncülük Ediyor

 Konya Eae ARGE Projelerine Öncülük Ediyor

 Konya Eae ARGE Projelerine Öncülük Ediyor

 

Firmamızın yapımını üstlendiği işlerinde; teknik bilgimizle, hızla gelişen teknolojiye, çevre ve güvenlik şartlarına uygun olarak, estetik ve kaliteden ödün vermeden, siz müşterilerimizin işlerini zamanında teslim ederek; busbar, kablo kanalı, trolley busbar, kabin, aydınlatma, enerji, alanlarında;

 olarak çözüm ortağınız olmayı hedeflemekteyiz.

           

 Firma olarak öncü ve kalıcı ve olabilmek için, yüksek kapasiteli üretim gücü, nitelikli insan kaynağı, dengeli portföy, kaynak çeşitliliği ve yenilikçi çözümler üretme yetkinliğimizle sahip olduğumuz operasyonel gücümüzü kullanıyoruz.

           

 Konya EAE olarak son teknolojileri hayata geçirmeye, yeni nesil enerji çözümleri tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor, birçok alandaki AR-GE projelerine öncülük ediyoruz. Yapılan çalışmalarla ilgili halkı bilgilendiriyoruz. Ayrıca enerji kaynaklarının verimli tüketimi konusunda da çalışmalar yapıyor, enerjiden verimli bir şekilde yararlanabilmesini sağlıyoruz. Bu sayede hem maliyetten tasarrufu sağlıyor hem de sürdürülebilirliğe dikkat çekerek yeşil geleceğe katkıda bulunuyoruz.

           

 Yerli, yenilenebilir ve temiz enerji kaynaklarına yatırım yaparak ülkemizin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Enerji tedarikinde sürekliliği ve güvenliği sağlıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi yürürlükteki yasa ve düzenlemelere uyarak gerçekleştiriyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0