Para Çekmecesi, Para Sayma Ve Laminasyon Makineleri

Para Çekmecesi, Para Sayma Ve Laminasyon Makineleri

Para Çekmecesi, Para Sayma Ve Laminasyon Makineleri

Para Sayma Makinesi

 

 

            Para sayma makineleri belirli birçok görevi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kullanılan alanlara göre farklı özelliklere sahip makineler mevcuttur. günümüzde para işlemi gören her alanda kullanılabilmektedir. Sayımların kolay ve doğru olmasının yanında sahte para tespit özelliği ile tercih edilmektedir. Para kontrol makinesinin sahte para kontrolünü sayım içerisinde hızlıca tespit edebilmektedir. Para sayma makinesi türlerinde belirli cinsteki paraları ayırt edebinle modeller mevcuttur. Ayrıca kullanılacak olan sayım miktarına göre farklı boyutları da mevcuttur.

 

 Laminasyon Makinesi

 

            Belgelerin film kaplanarak korunmasını sağlayan makine laminasyon makinesi olmaktadır. Belgelerin boyutlarına göre farklı türler tercih edilebilmektedir. Laminasyon makinelerinin genel özellikleri ise film kaplama sürecinde belgenin zarar görmemesi olmaktadır. Aynı zamanda belge boyutunun yanında film kalınlığı da modeller arasında farklılık göstermektedir. Laminasyon makineleri soğuk ve sıcak laminasyon yapabilme özelliğine sahiptir. Uzun bir süre boyunca kullanım sağlanabilmektedir. Makine içerisindeki uyarı sistemleri ise belgenin film yapılması için uygun ısı oluştuğunu haber verebilmektedir.

 

 

 Para Çekmecesi

 

            Para kullanımının kolay ve güvenli olmasını sağlayan ürünler arasında para çekmeceleri bulunmaktadır. Farklı tür, boyut ve kullanım tipine sahip çekmeceler mevcuttur. Para kullanımı sağlayan birimler para çekmecesi kullanımı sayesinde güvenli ve kolay para muhafazası sağlamaktadır. Yoğun kullanılan için Mühlen DB 3352 modeli , Mühlen ES 3360 ve Mühlen DS 3362 modelleri tercih edilmektedir. Para kullanım miktarı daha standart olan birimler ise Mühlen EU 3550-S modelini tercih etmektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0