Pleksi Nedir ve Pleksiglases.com’un Sektörde ki Yeri?

Pleksi Nedir ve Pleksiglases.com’un Sektörde ki Yeri?

Pleksi Nedir ve Pleksiglases.com’un Sektörde ki Yeri?

Pleksi; saydam ve yarı saydam olarak, renkli ya da renksiz çeşitleri ile kullanılan plastik camdır. Kolay işlenebilen, kesilebilen ve delinen yapısı ile çok amaçlı kullanıma uygundur. Kullanım alanına göre kullanılan pleksi malzeme ışığa ve ısıya dayanıklı yapısı ile farkı hizmetlerde kullanılmaktadır.

Pleksiglas Kullanım Alanları

Firmamız tarafından hizmetinize sunulan pleksi ürünlerimiz; saydam, opak ve floresan çeşitleri ile birçok alanda, farklı tasarımlar yaşam alanınızı güzelleştirmektedir. Her sektörde kullanılan pleksiglas ürünlerimiz; hafif, dayanıklı, solmaz ve kırılmaz yapısıyla oldukça fazla talep görmektedir. 

Tüm talepleriniz, ihtiyaçlarınız ve size özel tasarımlarımız için www.pleksiglases.com adresimizden bilgi almanız mümkündür. Pleksiglas kullanım yerleri; ev mobilya ve dekorasyon tasarımları, iş yeri mobilya ve dekorasyon tasarımları, aydınlatma sektörü, iç mimarlık sektörü, organizasyon ekipmanları, kimya ve ilaç laboratuvar ekipmanlarında, gıda sektörü ürün stok ve depo ekipmanlarında, fuarcılık ekipmanları, merdiven tırabzan, fuarcılık, teşhir elemanları, stant üniteleri, promosyon ürünler, hediyelik eşyalar, polis kalkanları gibi hizmetlerdir. 

Pleksiglas ürünlerimizi, bu hizmet alanları dışında farklı hizmetlerde kullanılmak üzere tarafınıza sunmaktayız.

Pleksiglas Üretim İşlemlerimiz

Pleksiglas ürünlerimiz teknolojik makineler ile tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. İklim koşullarına dayanıklı olan pleksi ürünlerimiz ile dekoratif kesimleri kolaylıkla gerçekleştirmekteyiz. 

Tüm pleksi talepleriniz için, internet üzerinden tarayıcınızın arama çubuğuna pleksi İstanbul yazarak ya da www.pleksiglasses.com adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Pleksi ürünler dünya çapında 2.5 mm olarak üretilmekte olup firma üretimlerimiz içerisinde özel üretim mevcuttur. 

İmalat firmamız tarafından üretilen pleksi ürünlerin; istenilen şekilde şekillendirilmesi, pleksi tabakasının eğilmesi, uzman ekip tarafından bombe verilmesi ve teknolojik kesim makineler kullanılarak yapılan lazer kesimleri hizmetlerimiz arasındadır. 

Cam sektörüne rakip pleksi ürünler; cama yakın görüntüsü, camdan daha dayanıklı olması ve daha az maliyetli olması sebebi ile talep görmeye devam etmektedir. 

Ayhan Çekmez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0