Pleksiglas İç Ve Dış Mekanlarda Harika Çözümler Sunar - morpleksi.com

Pleksiglas İç Ve Dış Mekanlarda Harika Çözümler Sunar - morpleksi.com

            Üretim sırasında da çevreye barışık olan ürünler, güvenlik açısından da en doğru seçimdir. Kullanıldığı alanlarda güvenli alanlar oluşturmak için en ideal malzemedir. İnsan ve araç trafiğinin düzenlenmesi amacıyla yönlendirme levhaları olarak kullanılan pleksi ürünler, sağlamlığı ve iyi ışık geçirgenliği sayesinde güvenlik malzemesi olarak da kullanılmaktadır. Reklamcılık alanında da işletmelerin vazgeçemediği ürünler, işletmelerde büyük levhalar halinde sürekli bulundurulmaktadır. Reklam panoları, firma tabelaları, hastane girişleri, müracaat masaları gibi farklı amaçlarla kullanılan pleksi levhalar, firmamızın atölyelerinde de talep edildiğinde işlenebilmekte ve makineleri ile boyutlandırılabilmektedir.

 

 Pleksiglas Güvenli Bir Malzemedir

 

            Balkon ve veranda korkuluğu olarak rahatlıkla kullanılabilir. Havuz kenarlarında güvenlik bariyeri olarak tercih edilebilir. İnsan trafiğinin buca eve gelen ğu yerlerde güvenli bir malzemedir. Çünkü kolay kolay kırılmaz, deforme olmaz. Hafif buca eve gelen ğu için insanla temas etmesi durumunda zarar vermez, kesme ve batma yapmaz. Hava ve su basınçlarına dirençli buca eve gelen ğu için büyük hacimleri rahatlıkla taşır. Hem iç mekanda, hem de dış mekanda koruma ve güvenlik sağlar.

 

 İç Mekan Dekorasyonuna ve Aydınlatmasına Uyumludur

 

            Dekorasyon malzemelerinde ve aydınlatma armatürlerinde rahatlıkla kullanılan ürünlere her yerde rastlamak mümkündür. Avizelerde, vazo ve fanuslarda, şeffaf masa ve sandalyelerde, resim çerçevelerinde harika çözümler üretmektedir. İç mekan tasarımı ile uğraşan iç mimarlar ile dekorasyona meraklı olanların tasarımlarını ve hayallerini gerçeğe dönüştürür. Çok fazla renk yelpazesine sahip olması, dekorasyon ile uyumlu olmasına ve farklı bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olur. Güneş ışığının zararlı ışınlarını keserek, daha sağlıklı bir aydınlatma ortamının oluşmasına katkı sağlar. Işık geçirgenliğindeki başarısı sebebiyle levhalar daha güzel ve parlak bir görünüme sahip olur. Mimarların ve dekoratörlerin en sıra dışı tasarımlarını oluşturabilmeleri için en uygun malzemedir.

 

            Firmamızın atölyelerinde standart kesimler CNC tezgahlarımızda gerçekleştirilmektedir. Büyük levhalar şaşmaz doğrulukta istenilen ölçülerde ve boyutlarda kesilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bombe ve büküm yapılması gereken siparişler de atölyemizdeki makine ve ekipmanlarımızla şekillendirilmektedir. Tasarımcıların en sıra dışı tasarımlarını rahatlıkla hayata geçirmelerine olanak sağlayan pleksi levhaları toptan ve perakende olarak satışa sunmaktayız. Farklı boyutlarda ve renklerdeki malzemelerimizi ve diğer hizmetlerimizi morpleksi.com adresimizden inceleyebilir, siparişleriniz ve diğer talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0