Profesyonel Mutfaklarda Dekorasyon incelikleri

Profesyonel Mutfaklarda Dekorasyon incelikleri

Profesyonel Mutfaklarda Dekorasyon incelikleri

Profesyonel Mutfaklarda Dekorasyon incelikleri

 endüstriyel mutfak tasarım stili, ilk olarak depolar ve fabrikalar, restaurant, lokantalar ve otel gibi büyük çapta işletmelerde kendini göstermektedir. Bazı sosyal mekanlarda bu tarz dekorasyonlara rastladığı görünmektedir.

Metalik ve Ahşap Malzemelerin Rolü

Ahşap kirişler, Metal borular,  Tuğlalar ve duvara monte özellikli ray sistemleri sanayi mutfak dekorasyonu deyince akla gelen ilk materyaller arasındadır. Kolaylıkla her yerde bulunabilen bu materyaller ile sanayi tipi mutfakların genel görünümünü meydana getirmektedir..

Sade ve Soğuk Renkleri, Sıcak Tonlarla Harmanlayın

Sanayi tipi mutfak dekorasyonunda elbette işin en temel kısmı renklerden ve birbirleriyle olan uyumlarından geçer. Endüstriyel tarzda bir mutfak içinse sıklıkla kullanılan siyah,gri ve koyu kahve renk tonlarıdır. Bu renkler arasında sayabileceğimiz kırmızı ve sarı renkleri ise dekorasyonunuza canlanlılık katacaktır.

Parlak Renkte Mutfak Aletlerini Tercih Edin

öncelikle mutfağınızda mutlaka endüstriyel tarzda parlak renkte metalik mutfak aletlerini tercih etmeniz sizin yararınızadır. Kullanığınız malzeme ve ekipmanların renklerini en uygun tonlarda kullanmanız da ortama farklı bir şıklık katar. Endüstriyel mutfaklarda açık tonlar mutfağınızın daha samimi ve ferah bir hale gelmesinde tamamlayıcı rol oynar.

Sade ve kolay kullanım için rafların önemi

endüstriyel mutfak dekorasyonu, az eşya ve kolay kullanım sağlayarak verimliliği artırmak için raf kullanımı çok fayda sağlar. Mutfağın orta alanda mümkün olduğunca az eşya barındırılması için büyük dolaplar yerine ahşap ve metal duvar raflardan faydalanarak verimli ve temiz ortam sağlanır. Böylece aslında çok yer tutan ufak eşyalarınızı yerleştirebilir ve dekorasyona ilgi çekici bir hava katabilirsiniz.

Özgün ve Verimli Bir Mutfak İçin

Bizimle iletişime Geçin

Yıllarca aynı verimlilikte kullanabileceğiniz profesyonel mutfak ekipmanları ve malzemeleri için www.sanayitipi.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2020, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0