Pugb Lite Canlı Yayını

Pugb Lite Canlı Yayını

Pugb Lite Canlı Yayını

Pugb Lite Canlı Yayını

 

Son dönemlere damgasını vurmuş olan en önemli online oyunlar arasındaki pubg, günümüzde artık farklı mecralar üzerinden canlı olarak sunulmaktadır. Özellikle pubg lite canlı yayınları farklı platformlarda desteklenerek kullanıcıları ortak bir çatı altında topluyor. Theshaws isimli yayıncının ele aldığı canlı yayınlara girebilir ve takip etme şansını elde edebilirsiniz.

 

 Pugb Lite Canlı Yayına Bağlantı

 

 Herhangi bir kesinti sorunu olmadan güvenli şekilde Theshaws aracılığıyla pugb lite canlı yayın bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. YouTube ve Facebook ile beraber dlive üzerinden yaptığı bağlantılara güvenli şekilde giriş sağlamanız mümkün. Böylece oyunları izleyebilir; aynı zamanda oyunları giriş yaparak takım içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

 

 Pubg Lite Dlive

 

 Facebook ve YouTube ile beraber özellik son dönemlerde çok fazla tercih ediliyor. Canlı olarak bu 3 mecra üzerinden bağlantı imkanı sağlayan Theshaws, kesintisiz oyunları değerlendirme imkanı vermekterdir. Yayın yaptığı kanalların linkine giriş yaparak siz de oyunları dahil olurken, aynı zamanda kullanıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Hangi zamanlarda yayın yapıldığını detaylı olarak yayıncı üzerinden alabilir; o saatlerde giriş sağlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 08:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0