Sarıyer Çilingir

Sarıyer Çilingir

Çilingir, sözlükte demir ile uğraşan kişiler olarak geçse de gerçek hayatta kapalı olan kapıları açan kişilere verilen isimdir. İnsanlar, bir yere giremedikleri ve anahtarları kaybettikleri zamanlarda oldukça gergin olurlar. İçerisinde bulundukları durumdan kısa sürede kurtulmak istediklerini bilen firmamız ile birlikte sizlere her zaman en iyi hizmetleri veriyoruz. Sarıyer çilingir ekibimiz, gece gündüz demeden motorları ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır.

Çilingir hizmetleri kapsamında verilen işlerden bir kısmından bahsedeceğiz. Ancak tüm bunlardan önce güvenlik meselesinin her zaman için en üst noktada tutulduğunu bilmeniz gerekir. Firmamız tarafından gönderilen ustalarımız kapı açma işi tamamlandıktan sonra yanınızda bir form düzenlerler ve yapılan işi ayrıntıları ile yazarlar. Karşılıklı olarak imzalaşıldıktan sonra birer kopyası karşılıklı olarak alınır. Böylelikle güvenlik önlemlerinin üst düzey tutulduğu bir hizmet almış olursunuz. Ekiplerimiz tarafından verilen hizmetler kısaca şunlardır:

  • Ev, işyeri, apartman ve diğer kilitli sisteme sahip kapıların açılması,
  • Otomobillerin kendi kendilerini kilitledikleri zamanlarda kapıya ve camlara zarar verilmeden kapıların açılması,
  • Anahtar ile açılan çelik kasaların anahtarlarının kaybolması sonrasında kapılarının açılmak istenmesi,
  • Şifreli kasaların açılması konusunda profesyonel olarak verilen hizmetler,

Yukarıdaki işlemler haricinde Sarıyer çilingir ustaları aynı zamanda kilitlerinize göre anahtar üretirler. Böylelikle kısa süre içerisinde sizlere ulaşan ekiplerimiz ile birlikte kısa sürede açılmayan kapılarınızı açabilirsiniz.

Bu mesleği icra eden kişilerin kapıların nasıl çalıştığını ve neler yapılarak açılabildiğini iyi derecede bilmesi gerekir. Ustalarımızın büyük bir kısmı baba mesleği olarak devam ettirdikleri bu işlerde yeterli uzmanlık derecesine sahiptirler. Bunu aldıkları belgeler ile de kanıtlayabilen ustalarımız, güvenlik konusunda da son derece güvenilir ve sabıka kaydı olmayan kişilerden oluşurlar.

Sarıyer çilingir ustaları 7 gün 24 saat boyunca sizlere hizmet verir. Bu hizmetler çerçevesinde hız, kalite, profesyonellik ve güvenilirlik gibi konularda sizleri fazlasıyla tatmin edeceklerini söyleyebiliriz. Bu nedenler ile birlikte firmamızı tercih ederek pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz. Ustalarımız sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için motorlu çilingir olarak çalışmaktalar.

seyfullah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/haberdin/public_html/index.php on line 0